wypadek dziecko

Przykra wiadomość pojawiła się dziś w mediach społecznościowych. Nie żyje znany muzyk Krzysztof Szmigiero. Liderka „Lombardu” Małgorzata Ostrowska nie kryje żalu i szoku z powodu tej tragicznej informacji.

Małgorzata Ostrowska żegna przyjaciela z zespołu

Popularna wokalistka opublikowała dziś smutny wpis. Małgorzata Ostrowska poinformowała w nim o śmierci Krzysztofa Szmigiero. Dodajmy, iż zmarły był jednym z pierwszych gitarzystów zespołu „Lombard”.

„Bardzo, bardzo smutna wiadomość dotarła dziś z rana. Zmarł jeden z pierwszych gitarzystów Lombardu, Krzysztof Szmigiero. Grał też w Turbo i kilku innych składach” – napisała artystka.

„Zawsze uśmiechnięty, zawsze życzliwy, dobry człowiek po prostu. Szok i żal ogromny… graj tam Krzysiu, w tym weselszym i lepszym świecie. Chyba zawsze byłeś tak troszkę ponad ziemią” – dodała Małgorzata Ostrowska.

Warto odnotować, iż jako pierwsza o śmierci Krzysztofa Szmigiero poinformowała jego żona. Dorota Koman Szmigiero przekazała, iż jej małżonek zmarł w poniedziałek tj. 12 września w godzinach porannych.

„Dziś rano Krzysiek zmarł. Nie pisałabym o tym na FB, gdyby nie to, że to jedyna droga powiedzenia o tym wielu jego dobrym znajomym, kumplom, pewnie w większości znającym go jako świetnego gitarzystę. Którzy z nim grali, nagrywali, jeździli w trasy… Był tatą Mateusza, Martyny, Kacpra, których poprosił, by trzymali się razem. I na pewno tak będzie. Był przesympatyczny, to wiecie. I wciąż się śmiał, nawet w ostatniej rozmowie ze mną, w piątek” – wyznała żona artysty. Co ciekawe, małżonka zmarłego muzyka przyznała, że około rok temu zdiagnozowano u niego chorobę, nie podała jednak jaką.

W tym miejscu warto wspomnieć, iż Krzysztof Szmigiero odszedł w wieku 66 lat. Muzyk znany był nie tylko ze współpracy z Małgorzatą Ostrowską i zespołem „Lombard”. Grał również w innych kapelach (np. „Turbo”) i wystąpił gościnnie z wieloma wykonawcami (m.in. z zespołem „Rezerwat”). Poza tym, mężczyzna był utalentowanym kompozytorem.

źródło: Super Express

Zobacz również: