atak

Szokujący news ujrzał właśnie światło dzienne. Jedna z najbardziej znanych stacji informacyjnych podała nieoficjalnie, że znany polityk Platformy Obywatelskiej został zatrzymany przez policję. Chodzi o byłego szefa PO Grzegorza Schetynę.

Polityk Platformy Obywatelskiej złamał przepisy ruchu drogowego

Grzegorz Schetyna ma teraz spore problemy. Wszystko z powodu złamania przepisów drogowych. Polityk Koalicji Obywatelskiej został pozbawiony uprawnień do kierowania samochodem. „123 km/h w terenie zabudowanym jechał były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna” – przekazała znana stacja informacyjna.

Poseł Koalicji Obywatelskiej przyjął mandat wystawiony przez policję. Dodajmy, że polityk będzie musiał zapłacić aż 2,5 tys. zł kary. Poza tym Schetynie grożą teraz 3 miesiące bez prawo jazdy. Taka bowiem kara jest przewidziana w aktualnych regulacjach prawnych.

Według dziennikarzy były lider Platformy Obywatelskiej został zatrzymany przez policję między Gostyninem a Kutnem. Dawny przewodniczący PO miał przekroczyć w terenie zabudowanym prędkość aż o 73 km/h.

Oczywiście przedstawiciele mediów próbowali się skontaktować z Grzegorzem Schetyną. Poseł Platformy Obywatelskiej nie odebrał jednak telefonu.

Przypomnijmy, iż to nie pierwszy przedstawiciel opozycji, który stracił prawo jazdy. W listopadzie ubiegłego roku za podobne wykroczenie ukarany został Donald Tusk. Aktualny szef Platformy Obywatelskiej został zatrzymany do kontroli drogowej w Mławie w województwie mazowieckim. Polityk jechał z prędkością 107 km/h. Poza tym, były premier otrzymał mandat.

źródło: Polsat News

Zobacz również: