Magda Gessler
foto: YouTube

Gwiazda TVN wdała się awanturę. Wszystko widziała spora grupa świadków. Przepychanki z udziałem Magdy Gesser zarejestrowała też kamera. Oto kulisy incydentu.

Do awantury z udziałem Gessler doszło w trakcie nagrywania „Kuchennych rewolucji”

Ekipa „Kuchennych rewolucji” tym razem udała się do Karpacza. Magda Gessler miała pomóc upadającej restauracji „Pod Papugą”. Jak się okazało wizyta miała niecodzienny przebieg.

Jeszcze przed przybyciem restauratorki do Karpacza, o pomoc do Magdy Gessler zwrócił się jeden z jeleniogórskich działaczy na rzecz środowiska – Marcin Bustowski. Mężczyzna chciał, aby gwiazda nagłośniła sprawę rzekomo zatrutej wody i żywności.

Bustowski miał podobno przesłać Magdzie Gessler specjalistyczne dokumenty, które miały potwierdzać jego tezę. Zdaniem dzialacza gwiazda TVN „nabrała wody w usta” i zerwała z nim kontakt.

Urażony Bustowski zjawił się w miejscu kręcenia kolejnego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Mężczyzna wyraźnie prowokował Gessler. Pojawiły się mocne oskarżenia pod jej adresem.

Zdaniem działacza Magda Gessler jest świadoma zagrożenia ekologicznego, ale się tym nie przejmuje. Poza tym, rzekomo nie korzysta z lokalnych produktów, a kupuje je w popularnych dyskontach. „Proszę przestać oszukiwać” – krzyczał pod restauracją „Pod Papugą”.

Na miejscu zgromadziła się spora liczba osób. W końcu gospodyni „Kuchennych Rewolucji” wyszła z restauracji. Wówczas zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Bustowski stwierdził, że kobieta „oszukała polskie dzieci”. 

Gwiazda najpierw poczatkowo przesłała w stronę aktywisty symboliczne buziaki. Jednak w końcu uległa emocjom i szturchnęła rękę aktywisty, w której trzymał telefon. Aparat z trzaskiem rozbił się na ziemi. „Pan jest agresorem. Ja też” – rzekła Gessler.

Chwilę później zrobiło się jeszcze goręcej. Gwieździe stacji TVN puściły nerwy. Gessler złapała kabel, który trzymał mężczyzna towarzyszący Bustowskiemu. Na szczęście nie doszło do rękoczynów, gdyż skłócone strony rozdzielono. Działacz zdołał tylko zagrozić restauratorce, że spotkają się w sądzie.

Poniżej można obejrzeć całe zajście. Nagranie zostało opublikowane na YouTube.

źródło: Goniec

Zobacz również: