Zenek Martyniuk

TVP nie rezygnuje z „Sylwestra Marzeń”. W imprezie wieńczącej stary, a rozpoczynającej nowy rok pojawi się wiele z gwiazd. Najprawdopodobniej gwoździem programu będzie występ „Króla Disco Polo”. Zenek Martyniuk już pokazał swoją stylizację. Część internautów jest po prostu w szoku. 

W takiej stylizacji wystąpi Zenek Martyniuk

„Sylwester Marzeń TVP” wywołuje coraz więcej emocji. Mimo pandemii koronawirusa, Telewizja Polska nie rezygnuje z imprezy, choć oczywiście wszystko będzie wyglądało zupełniej inaczej, niż w poprzednich latach. Kilka dni temu rozpisywaliśmy się o honorariach dla Martyniuka, a także innych gwiazd, które zaśpiewają podczas „Sylwestra Marzeń z TVP”. Kwoty te są dużo niższe, niż zwykle, ale i tak robią ogromne wrażenie. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły imprezy sylwestrowej.

Tym razem chodzi o „Króla Disco Polo”. Zenek Martyniuk uchylił rąbka tajemnicy i pokazał, w jakiej kreacji wystąpi podczas sylwestrowej nocy. Martyniuk postawił na odważną stylizację i futro, które wyszło spod rąk znanego wszystkim projektanta Gabriela Seweryna. Zresztą zobaczcie sami. W takiej odsłonie Zenka Martyniuka jeszcze nikt nie widział.

[irp]

Po tym wpisie, a przede wszystkim zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Gabriela Seweryna rozpętała się istna burza. Rozpisują się o nim wszystkie portale plotkarskie, a w komentarzach da się zauważyć, że opinie, nawet samych fanów Zenka są mocno podzielone.

A Wy jak uważacie? Czy złoty kożuch to hit czy kit? Jedno jest pewne. Zenek Martyniuk od zawsze budzi skrajne emocje i budził je będzie. Tym razem jednak oprócz swojej twórczości, do popularnego „pieca” dołożył także kontrowersyjny ubiór.

[irp]

[irp]

Zobacz również: