Jasnowidz Jackowski

Krzysztof Jackowski już nie raz szokował swoimi wizjami. Podobnie jest i tym razem. Powoli nadchodzi koniec roku, a to dobra okazja, by Jasnowidz Jackowski przewidział, co wydarzy się w przyszłym roku. I tak też się stało. Jackowski nie ma jednak dla nas pozytywnych informacji, a to co przyznał, nie tyle szokuje, co wręcz przeraża.

Krzysztof Jackowski i jego wstrząsająca wizja

Garść wstrząsających informacji przyszykował dla nas Jasnowidz Jackowski. Jego zdaniem, nadchodzący 2021 rok przyniesie niewiele dobrego. Wskazał kilka spraw, które powinny nas szczególnie zaniepokoić. Co gorsza, dotyczą głównie naszego kraju. Jak sam Krzysztof Jackowski przyzwyczaił, opowiedział jednak o wszystkim „na okrągło”. Dlatego też jego wizje interpretowane są na różne sposoby.

Jasnowidz Jackowski już na samym początku swojej wizji palnął z grubej rury, że 2021 rok będzie dużo gorszym, niż ten obecny. Niepokoją zwłaszcza dwie przepowiednie, którymi podzielił się ze swoimi fanami.

„Nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa” – mówi Krzysztof Jackowski o nadchodzącym wielkimi krokami 2021 roku. Jasnowidz wdał się w szczegóły swojej wizji, a te jeszcze bardziej przerażają.

ZOBACZ!  Przerażające. Jackowski miał wizję, co stanie się z Polską. "Będziemy musieli uciekać"

„Polska w jakiś sposób będzie wykluczona z Unii Europejskiej. Nawet jeśli symbolicznie będzie, to będzie w fatalnej sytuacji. Działania, polityczne, które do tego doprowadzą, będą celowe” – przeraża Jasnowidz Jackowski.

Nie wiadomo, jakie działania ma Jackowski na celu. Choć wyraźnie widać, że albo na nasz kraj zostaną nałożone sankcje i zamknięty kurek z pieniędzmi z unijnego budżetu albo Polska opuści struktury Unii Europejskiej.

To jednak nie jedyna pesymistyczna wizja, którą przekazał Jackowski. Kolejna jest jeszcze bardziej wstrząsająca.

„Kojarzy mi się kompletnie pusta ulica. Jakby nikomu nie wolno było być na ulicach. Czasem bardzo szybko przejedzie samochód. Tak, jakby pilnował porządku. Co to by musiało się stać, żeby nikomu nie można było wyjść z domu?” – opowiada Jasnowidz Jackowski.

ZOBACZ!  Stało się. Andrzej Duda podpisał nowelizację ważnej ustawy

Jak można interpretować tę wizję? Jackowski przyznał, że wcale nie chodzi o zarazę i szczepionki, a to, wszystkim nasunęło się na myśl jako pierwsze. Interpretację pozostawimy Wam… brzmi to jednak bardzo przerażająco.

ZOBACZ!  Nie żyje znany polityk PSL. "To wielka strata...". Poruszająca informacja

Zobacz również: