Co najmniej 15 młodych Marokańczyków, w wieku od 7 do 15 lat, znalazło się w ciężkim stanie szpitalu po tym jak zgwałcili osła.

Chłopcy, którzy w Sidi Al Kamel zbiorowo zgwałcili osła, na długo zapamiętają swój zboczony czyn. Gdyż upodlone zwierzę było nosicielem śmiertelnie niebezpiecznej dla człowieka wścieklizny.

Historią osła i jego gwałcicieli, którą opisał dziennik Al Akhbar, żyje całe Maroko. Jak podaje gazeta zwierzę zostało zgwałcone przez grupę przynajmniej kilkunastu nastolatków, którzy w ten sposób  chcieli zaspokoić  swoje potrzeby seksualne.

Większość gwałcicieli została zainfekowana wścieklizną i otrzymała już pomoc w szpitalu Mechraa Belksiri Hospital, gdzie podano im szczepionkę, która może zapobiec rozwojowi śmiertelnej choroby. Jednak po wystąpieniu pierwszych objawów wścieklizny dotkniętego nią człowieka nie sposób już uratować.

Zainfekowanych  gwałcicieli może być znacznie więcej, gdyż   część rodzin zabrała chłopców do szpitali położonych w innych regionach kraju, aby uniknąć rozgłosu i splamienia swojego honoru. Wielu chłopców w Sidi Al Kamel zostało zaszczepionych przez rodziców na wszelki wypadek, gdyż nie wiadomo ilu było dokładnie gwałcicieli zwierzęcia. Władze nakazały odstrzelić osła i wezwały wszystkich nastolatków, którzy mieli jakikolwiek kontakt z zainfekowanym zwierzęciem, o niezwłoczne zgłoszenie się do szpitala i poddanie się terapii.

Naszym zdaniem należałoby też pomyśleć nad leczeniem zaburzeń seksualnych, które jaki widać w pewnych rejonach naszego globu są niemal masowe.

eps

Zobacz również: