MAROKO: Kilkunastu chłopców zgwałciło osła! Spotkała ich straszna kara

15

Co najmniej 15 młodych Marokańczyków, w wieku od 7 do 15 lat, znalazło się w ciężkim stanie szpitalu po tym jak zgwałcili osła.

Chłopcy, którzy w Sidi Al Kamel zbiorowo zgwałcili osła, na długo zapamiętają swój zboczony czyn. Gdyż upodlone zwierzę było nosicielem śmiertelnie niebezpiecznej dla człowieka wścieklizny.

Historią osła i jego gwałcicieli, którą opisał dziennik Al Akhbar, żyje całe Maroko. Jak podaje gazeta zwierzę zostało zgwałcone przez grupę przynajmniej kilkunastu nastolatków, którzy w ten sposób  chcieli zaspokoić  swoje potrzeby seksualne.

Większość gwałcicieli została zainfekowana wścieklizną i otrzymała już pomoc w szpitalu Mechraa Belksiri Hospital, gdzie podano im szczepionkę, która może zapobiec rozwojowi śmiertelnej choroby. Jednak po wystąpieniu pierwszych objawów wścieklizny dotkniętego nią człowieka nie sposób już uratować.

Zainfekowanych  gwałcicieli może być znacznie więcej, gdyż   część rodzin zabrała chłopców do szpitali położonych w innych regionach kraju, aby uniknąć rozgłosu i splamienia swojego honoru. Wielu chłopców w Sidi Al Kamel zostało zaszczepionych przez rodziców na wszelki wypadek, gdyż nie wiadomo ilu było dokładnie gwałcicieli zwierzęcia. Władze nakazały odstrzelić osła i wezwały wszystkich nastolatków, którzy mieli jakikolwiek kontakt z zainfekowanym zwierzęciem, o niezwłoczne zgłoszenie się do szpitala i poddanie się terapii.

Naszym zdaniem należałoby też pomyśleć nad leczeniem zaburzeń seksualnych, które jaki widać w pewnych rejonach naszego globu są niemal masowe.

eps

15 KOMENTARZE

 1. Zapomniałam dodać. Oprócz kastracji powinni również zostać porządnie zgwałceni! Szkoda, że nie zgwałcili siebie nawzajem zamiast wyżywać się na biednym zwierzęciu!

 2. Oto do czego prowadzi brak seksu przed ślubem. Oni tam mają naprawdę restrykcyjną kulturę pod tym względem, i takie są skutki…

 3. I tego POchołota chciała w POlsce. „Róbta co chceta” Gender, Lewactwo,Zboczenia homoseksualne, zoofilia itp.I jeszcze multikulti. Trzebaby było w zoo dobrze pilnować nie tylko osłów

 4. Aha ! A nasza kultura jest super ???? A jeśli w naszej kulturze zdarzają się codziennie rzeczy gorsze niż wyżej opisane. Co należy zrobić z Panią Szczuką i innymi satanistakami propagującymi genederyzm , niszczenie rodziny, wiary w Jezusa, negowaniu roli Kościoła? Co wprowadzeniem do naszej edukacji przedszkolnej uczenia maluchów masturbacji ? Co zrobić z niemieckimi wydawcami sprzedającymi kolorowe pisemka dla małych dziewczynek, propagującymi prostytucję i sposób ubierania się jak kurtyzany ? Co z decyzją sądu w Szwecji, który postawił prawo szariatu ponad prawem szwedzkim i stwierdził, że można usprawiedliwić przestępstwo pedofilii, jeśli jest one motywowane kulturowo lub religijnie? Co z handlem kobietami na masową skalę ? Co z legalnym rozpijaniem Polaków, ponieważ według Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z przyczyn bezpośrednio i pośrednio związanych z używaniem alkoholu umiera w Polsce kilkanaście tysięcy osób? Co z morderstwami przy przepisaniu szczepionek ? Co z propagowaniem pornografii, zboczeń w teatrach, telewizji ? Co z występami takich idiotów jak Madonna, krzyżująca się na scenie ??? Co jeśli wprowadza się wykłady o satanizmie jak w USA ?? Co zrobić z nihilistycznymi hasłami Owsiaka ” róbta co chceta” ??? Jak sprawić aby podręczniki dla polskich uczniów nie były drukowane za granicą po akceptacji CITY OF LONDON , czy masońskich organizacji …???? Jak przeciwstawić się masowemu ogłupianiu całych pokoleń, gdzie absolwenci szkół średnich nie umieją pisać !!!!!!!!!

   • Pleciesz ..Czy wiesz, że przez wieki całą najlepsza część europejskiej kultury i światowej zbudowała organizacja jaką był właśnie Kościół Katolicki ??? No, wiesz, czy nie ???. Największe dzieła Bacha, Mozarta itp, najwspanialsze budowle architektoniczne, sakralne, świeckie dzieła literackie i naukowe powstawały pod patronatem KOŚCIOŁA albo przy jego czynnym udziale i wsparciu. !!! Także niebywałe są jego zasługi na polu prawodawstwa, dyplomacji, obrony i pomocy najuboższym. Coś się ci dziecino pomerdało w głowie, alboś jest totalnym niedoukiem albo pałasz nienawiścią do chrześcijan i Pana naszego JEZUSA !!! Kościół teraz mówię np. o polskich księżach, aby nie sięgać daleko ! Stali na czele wszystkich powstań, wojny 1920 roku itp, tworzyli podstawy współczesnej kultury europejskiej, codziennie tysiące z nich bezimiennych na całym świecie niesie pomoc duchową i wsparcie dla bliźnich, setki zginęło w czasie wojny zabitych przez Niemcy hitlerowskie bo byli elitą intelektualną. Oni tworzą prawa dobre dla rozwoju ludzkości. Np. Polska dzięki nim jest ostatnim bastionem humanizmu na świecie. Księża są zwykłymi ludźmi i robią jak my świeccy wiele błędów, lecz wolę najgorszego z nich niż wzory najwspanialszych mężów stanu przedstawiane przez współczesne zdegenerowane media oraz ich lewacką sprostytuowaną kulturę czy antyhumanitarną naukę i wiedzę….

    • Proponuje w kazdej sytuacji kiedy trzeba bezstronnie ja osadzic, WYLACZYC EMOCJE (sympatie, nienawisc) gdyz tylko analiza bez nich da wynik OBIEKTYWNY. Wiesz co nauczal Chrystus ???? „Kto jest bez grzechu, niechaj pierwszy rzuci kamien….), pamietasz ?????

 5. No dobra. Ale PO CO bylo udzielać tym dzikusom pomocy? Jeśli wścieklizna jest FAKTYCZNIE śmiertelna (a w szkole mówili mi, że zastrzyki w brzuch pomagają ZAWSZE, nawet po wystąpieniu objawów), wystarczyło nie robić NIC, żeby było trochę mniej zboków na świece. Proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ