SZOKUJĄCE WYZNANIE UMIERAJĄCEGO AGENTA CIA: Po zawaleniu się World Trade Center 7 świętowaliśmy

15

79-letni emerytowany agent CIA, Malcom Howard, złożył serię zdumiewających oświadczeń od czasu gdy w miniony piątek opuścił  szpital w New Jersey. Howard stwierdził, że ma przed sobą tylko kilka tygodni życia, i musi powiedzieć o tym co od lat nie daje mu spokoju.

 Howard twierdzi, że był zaangażowany w – jak to nazwał – „kontrolowaną rozbiórkę” World Trade Center 7- trzeciego budynku, który został zniszczony w dniu 9 września 2001 roku. Jego zdaniem budynek po prostu wysadzono na polecenie władz.

Mężczyzna pracował dla CIA przez 36 lat jako agent operacyjny, twierdzi, że został powołany do pracy nad tym projektem ze względu na swoje wykształcenie inżynieryjne oraz wcześniejszą  karierę w dziedzinie rozbiórek domów.

Jako inżynier budownictwa lądowego, Howard stał się ekspertem w dziedzinie materiałów wybuchowych po tym, jak zaczął karierę w  CIA na początku lat osiemdziesiątych.  Twierdzi, że ma duże doświadczenie w wysadzaniu dużych budynków. Były agent mówi, że od maja 1997 roku do września 2001 roku pracował w CIA nad operacją CIA „Nowy Wiek”.

Według niego w ramach tej operacja m.in. celowo wysadzono  World Trade Center 7: – Nie miałem wtedy problemu z tym co robię, ponieważ kiedy jesteś patriotą, nie kwestionujesz motywacji CIA czy Białego Domu. Zakładasz, że ważniejszym celem jest większe dobro. Użyliśmy super drobnych materiałów wojskowych jako materiałów wybuchowych. Najtrudniejszą sprawą było wnieść do budynku tysiące kilogramów materiałów wybuchowych, bezpieczników i mechanizmów zapłonowych, nie budząc zbyt wielkiego zainteresowania. Ale prawie każde biuro w tym budynku  zostało wynajęte przez CIA,  wojsko lub przez inne służby co ułatwiło nam działanie.

Howard wyjaśnia, że ​​WTC 7 „załadowano materiałami wybuchowymi w strategicznych miejscach” na miesiąc przed dniem, który zmienił bieg amerykańskiej historii. 11 września, podczas gdy płonęły wieże Północna i Południowa, odpalono ładunki w World Trade Center 7.

Howard i jego współpracownicy wykonali swoją pracę: – Wszystko poszło dokładnie, tak jak zaplanowano. To było takie proste. Wszyscy zostali ewakuowani. A my świętowaliśmy, piliśmy whisky i paliliśmy cygara. A potem nagle wszyscy zaczęliśmy się martwić, że wyglądało to zbyt nienaturalnie. Wyglądało to na kontrolowany wybuch. Myśleliśmy, że ludzie będą to kwestionować. Ale to się nie zdarzyło. Niemal nikt niczego nie kwestionował. Media zestrzeliłby każdego, kto ośmielił się kwestionować to, co im powiedziano.

Zgodnie z oficjalnym raportem z 9 listopada wydanym przez rząd, WTC 7 zniknął z powodu „niekontrolowanych pożarów”, które zostały spowodowane przez gruzy z WTC 1 i 2, w które trafił samoloty pasażerskie.

Jeśli oficjalna opowieść była prawdziwa, to WTC 7 byłaby pierwszym, wysokim budynkiem na świecie, który upadł z powodu niekontrolowanych pożarów, i jedynym stalowy wieżowcem na świecie, który załamał się w wyniku „pożarów biurowych”.

Howard twierdzi, że nie ma „bezpośredniej wiedzy” na temat zniszczenia wież północnej i południowej:  – Operacje CIA są bardzo specyficzne, często pracuje się nad większym projektem, a rozumie jedynie mały kawałek układanki – dodał  79-latek, spędzający ostatnie tygodnie życia w domu. Jak mówi, nie spodziewa się, że zostanie aresztowany: – Będą po prostu używać mediów do ataku na mnie. Wszyscy oni są na liście płac, żeby stłumić prawdę o tym co zdarzyło się 9 września.

jes

15 KOMENTARZE

 1. Facet nawet na łożu śmierci kłamie jako agent CIA w celu zmylenia tropu 🙂
  „Ładunki wybuchowe”, jak on to określił, nie stapiają skały pod fundamentem i nie powodują zapadnięcie się SPROSZKOWANEGO budynku do jamy pokrytej stopionymi skałami pod fundamentem kilka miesięcy po zniknięciu w tej jamie – budynku.
  No, ale to musiałby przyznać, że dokonano nuklearnego wyburzenia wszystkich trzech gmachów: TWC 1,2 i 7 😛
  Proszę porównać na YouTube 4-godzinny (!!!) film pt.: „Nuklearne wyburzenie World Trade Centre – wywiad z Dimitri Khalezovem”

  • to możlwe, że dokonano wybuchu nuklearnego, wielu ludzi ciężko choruje – ratownicy, policjanci, strażacy i ci, którzy na ochotnika zgłosili się do pomocy. Część z nich zmarła w młodym wieku, inni mają po kilka nawet nowotworów, choroby płuc, nerek, żołądka itd. ale to nie Bin Laden zrobił lecz rząd USA.

  • to możlwe, że dokonano wybuchu nuklearnego, wielu ludzi ciężko choruje – ratownicy, policjanci, strażacy i ci, którzy na ochotnika zgłosili się do pomocy. Część z nich zmarła w młodym wieku, inni mają po kilka nawet nowotworów, choroby płuc, nerek, żołądka itd. ale to nie Bin Laden zrobił lecz rząd USA.

 2. Ja nie wierze we wszystkie teorie spiskowe, ale ta moze byc prawdziwa.To ta masonska dogma zmusza ich do klamstwa i do zlych czynow, a dogma ich jest: Panowanie nad swiatem za wszelka cene.Dominacja rodzaju ludzkiego.

 3. @ Killuminati ile ty masz lat dziecinko ? „trotyl topi wszystko” !? odloz klawiature chlopczyku i wez sie za ksiazki . Polglowkow nie brakuje na tym swiecie . ogarnij sie . TROTYL TOPI WSZYSTKO 🙂 lol

 4. Te killuminati blagam wez sie ogarnij bo mi wstyd za cibie ty trotylowy nicponiu 🙂 topiacy wszysrko 🙂 moze termit ? GAMONIU ? „NAUKOFCU Z DUPY”

  • A co ty gruby ciemniaku mozesz wiedzieć? Telewizja, kredycik, zapier***anie dla pana niemca 12h na dobe, żłopanie piwka i żarcie pasztetu z tesko, to całe twoje życie. Co ty wiesz o świecie? Tyle co wyczytasz na butelce z piwem.

 5. Ostrożnie podchodzę do tzw teorii spiskowych, ale przywołany przez Rdr portal snopes.com sam w tym stwierdzeniu wygląda na fejkowy serwis 🙂 Przypatrzmy się: zarzucają YNW fejka dlatego, że „nie podano miejsca, czasu wyznania” agenta CIA, i że snopes „nie trafił nigdzie na ślad istnienia takiego agenta”, a poza tym „wszystkie teorie spiskowe zostały obalone”. Ogólniki, nawet śmieszne (że nie trafili na ślad agenta – może są ciency w szukaniu, chyba że uznają, że są alfą i omegą, ergo Stwórcą i wiedzieć muszą wszystko), albo że portal YNW nie podał dokładnie miejsca i czasu (może jeszcze adres?). A już autorytatywne stwierdzenie, że „wszystkie teorie zostały obalone” jest rozbrajając,e ponieważ, na tyle, na ile w temat wchodziłem, to własnie istnieje od cholery oficjalnych neiścisłości i morze pytań, na które nikt nie umie odpowiedzieć. Nie wiem, czy YNW puściło lipę, czy nie, ale „argumentacja” snopes jest z d.. wzięta.

 6. Naiwne twierdzenie, że jak jeden portal informuje nas, że ten drugi podaje fejki, to ten pierwszy jest prawdziwy i nie dostaje za to kasy, że obala wiarygodność innego… Prawda leży gdzieś po środku. Nie odrzucam wersji spisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ