Statystyki dotyczące przestępstw na tle seksualnym w Szwecji są zatrważające. 77% gwałtów dokonywanych w kraju popełnianych jest przez muzułmańskich imigrantów.
Z danych statystycznych z 2013 r. wynika, że w Szwecji społeczność muzułmańska stanowi 4,4% ogółu ludności. Męska społeczność muzułmańska to 2%.
Policyjne dane wskazują, że tak mała społeczność jest odpowiedzialna za 77,6% gwałtów dokonywanych w Szwecji.
Te statystyki nie obejmują muzułmanów ze szwedzkim obywatelstwem, ponieważ ci są wliczani w poczet Szwedów. Należy też pamiętać, że jest to badanie sprzed trzech lat. W ostatnim czasie władze niechętnie sięgają po podobne statystyki, gdyż mogą spodziewać się jeszcze bardziej przerażającego wyniku.
Rządzący robią wszystko, aby społeczeństwo nie zdawało sobie sprawy z zagrożenia. Nierzadko robią to przez bezpośrednie kłamstwa. Skuteczna propaganda jest podstawą tworzenia niepewności, a niepewni ludzie są bierni. Wiele faktów i ustaleń jest dostępnych, ale celowo nie są one oficjalnie publikowane, gdyż ich wyniki mogłyby wywołać bunt.

Jedynym poważnym badaniem, które zostało wykonane w odniesieniu do imigrantów w kwestiach gwałtów- gdzie wyniki zostały upublicznione, było to z 1996r. i obejmowało lata 1985-1989.

Ostatnie wyniki badań zostały anonimowo potwierdzone przez szwedzką policję w rozmowie telefonicznej z dziennikarzem jednego z portali.

MB

źródło: LionHeartNews.com

Zobacz również: