One Milion Trip, to projekt Władysława Labudy. Znany podróżnik, autor książki „Jak podróżować za darmo”, wyruszył we wrześniu w kolejną podróż. Celem wyjazdu jest zarobienie miliona złotych. Cała kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Jedną z organizacji, którą wesprze Władysław Łabuda jest Fundacja Mam Marzenie.

Władysław Labuda, pochodzący z Bydgoszczy podróżnik, postanowił połączyć swoją pasję do podróżowanie z chęcią pomocy potrzebującym. W ten sposób powstał projekt One Milion Trip, czyli podróż, podczas której Władysław Labuda planuje zarobić milion złotych. Jak zapowiada podróżnik, nie wróci do domu dopóki tego nie uda mu się zrobić. Cała kwota zebrana dzięki One Milion Trip zostanie przekazana dla dziesięciu organizacji pożytku publicznego, w tym Fundacji Mam Marzenie, która już od ponad 12 lat spełnia marzenia chorych dzieci.

Zbiórka funduszy odbywa się za pomocą platformy – zrzutka.pl/4tpn8gCałość podróży będzie relacjonowana na kanale Youtube i Onet.tv w formie vlogów oraz  social media. Na podstawie podróży powstanie książka “Jak zarabiać podróżując”.

Zobacz również: