Już po raz kolejny na corocznym Jarmarku Świętego Dominika znajdzie się firma Marwit wraz ze swoimi pysznymi produktami. Pomarańczowe stoisko będzie można odwiedzić od 30 lipca do 21 sierpnia. Z pewnością warto, ponieważ będzie to okazja do degustacji nowych propozycji firmy jaki i produktów, które są znane i lubiane już od dawna.

Oprócz smacznych i zdrowych produktów, na gości Jarmarku czekają atrakcyjne pakiety sprzedażowe – przy zakupach za określoną kwotę klienci otrzymają przydatne akcesoria, takie jak otwieracze, peleryny czy okulary przeciwdeszczowe.

Poza smacznymi przekąskami, na odwiedzających Jarmark Dominikański czekać będzie zdrowa dawka dobrej zabawy. Pod namiotem Marwitu rozbrzmiewać będą wpadające w ucho piosenki nagrane specjalnie na tą okazję, a w weekendy dużych i małych z pewnością skuszą atrakcje oczekujące w strefie „Akcja Marwitalizacja”, znajdującej się na trawie w pobliżu stoiska firmy. Pod pomarańczowym namiotem goście będą mogli oddawać się błogiemu lenistwu na leżakach albo wspólnie z przyjaciółmi i rodziną wziąć udział w przygotowanych zabawach. W planach między innymi gra w memory, twister, puzzle na trawie, trampoliny, karaoke oraz rozgrywki piłkarskie.

Jarmark Dominikański od lat przyciąga tłumy swoim niepowtarzalnym klimatem i mnóstwem atrakcji. Różnorodność stoisk handlowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – teraz, dzięki Marwitowi, także amatorzy zdrowych przekąsek ze świeżych owoców i warzyw. Poza tym na gości Jarmarku czekają wyroby artystyczne, rzemieślnicze, produkty regionalne i ekologiczne, a nawet starocie i antyki. Warto poczuć magię jarmarku spacerując w kolorowym labiryncie kramów i stoisk, a po porcję zdrowia i pozytywnej energii – udać się do namiotu Marwitu!

Zobacz również: