Zapraszamy na spływ kajakowy po wodach Rawki, Bzury i Wisły. 26 maja z Kęszyc wyruszy wyprawa, która 29 maja dotrze do Płocka. Wziąć w niej może udział każdy. Jeśli trasa spływu wydaje się być za długa, to można wybrać sobie krótszy odcinek. Cała trasa to: Kęszyce – Teresin – Sochaczew – Wyszogród – Płock. Koszt udziału uzależniony jest od wyboru w zależności od wariantu.

Najkrótsza trasa wiedzie z Kęszyc do Sochaczewa, jej koszt  to 50 zł od osoby. Można też powiosłować 27 maja (piątek) z Łowicza do Sochaczewa (50 zł osoba).  28 maja (sobota) odbędzie się spływ z Sochaczewa do Drwał  (200 zł osoba). Tam nocleg w domkach lub własnych namiotach i czas na integracyjne ognisko. Następnego dnia popołudniem busem wracamy do Sochaczewa.  A kto zechce, popłynie z Drwał do Płocka 29 maja (50 zł osoba).

Aby się zapisać się na spływ, należy wysłać zgłoszenie na adres kajaki@pm-sport.pl, telefonicznie 535 00 88 47 oraz wpłacić zaliczkę (50% wartości spływu) – pozostała kwota w dniu rozpoczęcia spływu. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem spływu (dostępny u organizatora).

Organizatorami spływu są: Express Sochaczewski, PM- SPORT Sochaczewska Wypożyczalnia Kajaków, Stowarzyszenie Kajakarzy Sochaczewa oraz portale: NewsBook.pl i sochaczewianin.pl.