Niewątpliwą gwiazdą stoiska Fiata w Genewie jest nowy model 500 w wersji „S”. Samochód wyróżnia się przede wszystkim zderzakami o sportowym wyglądzie oraz wbudowanymi światłami przeciwmgielnymi z przodu i specjalnymi nakładkami progowymi oraz spojlerem z tyłu.

Nadwozie pokryto lakierem „SatinGraphite”, który można znaleźć również na klamkach drzwi i bagażnika, obudowie lusterek i obręczy kół. Przyciemniane szyby tylne, chromowana końcówka wydechu, przednie wloty powietrza „blackgrained” oraz zawadiacki grill tylny nadają mu wyjątkowego charakteru.

Zupełnie nowe są również 15-calowe felgi aluminiowe ze specjalnym satynowanym wykończeniem „SatinGraphite” oraz dostępne na zamówienie 16-calowe felgi z czarną matową diamentowaną powłoką.

Ekskluzywny sportowy charakter 500S podkreślają także nowe kolory nadwozia: niebieski metalizowany Azzurro Italia i zielony matowy Verde Alpi w ciemnej tonacji.

Czarne fotele i podsufitka, kontrastujące z niebieskimi, białymi lub żółtymi panelami drzwi
i profilami foteli, czynią nową 500S jeszcze bardziej uwodzicielską.

Na zamówienie dostępne są fotele z prestiżowej skóry pelleFrau z białymi lub niebieskimi wstawkami. Wnętrze zdobią dodatkowo elementy „SatinGraphite” na desce rozdzielczej i sportowej kierownicy.

Na desce rozdzielczej wyróżnia się Uconnect™ z 7” ekranem dotykowym HD LIVE z efektem „tablet” i wyświetlaczem HD, która oferuje różnorodne funkcje, począwszy od usług Uconnect™ LIVE oferowanych w wyposażeniu seryjnym, po dostępność systemu głośnomówiącego z technologią Bluetooth i rozpoznawaniem głosu i licznych opcji muzycznych, dodatkowo względem radia FM/AM.

Nowy Fiat 500S wprowadza do gamy 500 nowości audio oferowane przez Beats by Dr. Dre, system, który całkowicie rewolucjonizuje jakość doznań akustycznych w kabinie samochodu.

Dodatkowo klient może wyposażyć swój samochód w ekskluzywny system nagłośnienia BeatsAudioTM – zaprojektowany we współpracy z Beats by Dr. Dre. System BeatsAudioTM może poszczycić się łączną mocą 440 Watt oraz 8-kanałowym cyfrowym wzmacniaczem mocy wykorzystującym zaawansowany algorytm korekcji dźwięku, który potrafi odtworzyć całe spektrum dźwięku wytwarzanego w czasie nagrań studyjnych.

System nagłośnienia audio Beats Audio składa się ze wzmacniaczy 8-kanałowych o mocy 440-Watt; dwóch głośników wysokotonowych (tweeter) umieszczonych na słupkach przednich; dwóch midwooferów 165mm na drzwiach przednich; dwóch fullrange 165mm z tyłu;
i jednego subwoofera 20 mm umieszczonego w środkowej części bagażnika we wnęce na koło zapasowe.

1a

Zobacz również: