Jarosław Kaczyński
źródło: TVP Info (Youtube)

Do groźnej sytuacji doszło w siedzibie PiS w Warszawie. Agresywny mężczyzna wtargnął do budynku. „Będziesz martwy”, „Zabiję was wszystkich” – krzyczał. Zrobiło się naprawdę niebezpiecznie. Interweniowała policja.

Agresywny mężczyzna chciał dostać się do prezesa PiS

Incydent miał miejsce we wtorek 25 października po południu. Do biura PiS-u, które znajduje się przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, wtargnął agresywny mężczyzna. Człowiek ten groził ochroniarzowi i kopnął w drzwi. Twierdził, że chce dostać się do Jarosława Kaczyńskiego.

W pewnym momencie musiała interweniować policja. Doszło do zatrzymania mężczyzny. Policjantów wezwali pracownicy ochrony. „Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który został przewieziony na komendę. Trwają z nim czynności” – przekazał rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa III sierż. szt. Jakub Pacyniak.

Jak już wspomnieliśmy napastnik był bardzo agresywny. 20-latek próbował siłą sforsować drzwi. Mało tego groził śmiercią. „Będziesz martwy”, „Zabiję was wszystkich” – krzyczał.

Poniżej informacja w sprawie incydentu w biurze PiS przekazana przez TVP Info.

https://twitter.com/tvp_info/status/1584956882879320065

A tak całą sytuację zrelacjonował dziennikarz popularnego ogólnopolskiego radia.

„Incydent w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej.Młody mężczyzna próbował siłą dostać się do biura partii. „Chciałem się dostać do prezesa”-miał krzyczeć w budynku. Został wyprowadzony przez wezwany patrol policji.Oficer prasowy KRP Ochota potwierdza, że trwają czynności @RadioZET_NEWS” – napisał Mariusz Gierszewski.

Na temat incydentu w biurze PiS głos zabrali przedstawiciele obozu rządzącego. „Ów mężczyzna próbował siłą sforsować drzwi i groził śmiercią. „Będziesz martwy”, „Zabiję was wszystkich” – mówił. Bagatelizowanie sprawy i pisanie o „incydencie” to proszenie się o drugiego Cybę. Nie wiem kto był źródłem Pana Redaktora, ale najwyraźniej było mało wiarygodne” – stwierdził poseł Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

źródło: Fakt

Zobacz również: