Władimir Putin

Sensacyjne wieści dotyczące Władimira Putina. Bliscy prezydenta Rosji podobno coraz bardziej boją się o 70-latka. Natomiast jego przeciwnicy zacierają ręce. O co dokładnie chodzi? 

Jest coraz gorzej ze zdrowiem Putina

„Władimir Putin w miniony weekend miał przejść badania lekarskie w związku z pogarszającym się stanem zdrowia” – przekazali dziennikarze powołując się na anonimowe źródła na Kremlu.

Cała sytuacja poważnie niepokoi najbliższych Władimira Putina. Obawy budzą przede wszystkim regularne ataki kaszlu, mdłości i utrata wagi. Bliscy prezydenta Rosji martwią się tym, iż coraz bardziej widoczna choroba zostanie w końcu zauważona przez elity.

Media wskazały, że Władimir Putin miał schudnąć w ostatnich miesiącach osiem kilogramów. Poza tym rzekomo między minionym piątkiem a niedzielą, czyli w okresie, w którym rzekomo rosyjski przywódca przechodził badania, był widziany publicznie tylko raz. Było to w trakcie spotkania online z gubernatorem obwodu magadańskiego Siergiejem Nosowem. Oczywiście niektórzy stwierdzili, że nagranie zostało przygotowane wcześniej i jedynie opublikowane w „odpowiednim czasie”.

Zły stan zdrowia prezydenta Rosji ma potwierdzać również sytuacja, do której doszło w czasie spotkania Władimira Putina z rosyjskim ministrem obrony Siergiejem Szojgu. Podczas rozmowy 70-latek miał krzyczeć na szefa resortu w związku z licznymi niepowodzeniami na froncie. W skutek wzburzenia dyktator dostał ataku kaszlu i musiał natychmiast zakończyć spotkanie.

Przypomnijmy, iż to kolejne już spekulacje na temat choroby Putina. Dziennikarze od dawna sugerują, iż prezydent Rosji cierpi na raka bądź na Parkinsona. Takie doniesienia podsycają filmy, na których możemy dostrzec dziwne zachowanie 70-latka. Przykładowo w kwietniu ukazało się nagranie ze spotkania prezydenta z Siergiejem Szojgu. Rosyjski przywódca niemal przez cały czas ściskał ręką krawędź stołu.

Z kolei podczas obchodów Dnia Zwycięstwa w Rosji zwrócono uwagę, że Władimir Putin kaszlał i miał nogi przykryte kocem. Natomiast w czerwcu w amerykański wywiad opublikował raport, z którego wynika, iż dyktator leczył się na raka.

źródło: Interia

Zobacz również: