Magda Gessler

Najbardziej znana restauratorka w naszym kraju zdobyła się na poruszające wyznanie. Magda Gessler zabrała glos w sprawie swojej 2-letniej wnuczki. Słowa gwiazdy „Kuchennych rewolucji” wzruszą niejednego. 

Magda Gessler ubolewa nad tym, że nie ma więcej czasu dla wnuczki

Niewątpliwie Magda Gessler to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show biznesu. Kobieta nie tylko pracuje przy hicie TVN „Kuchenne rewolucje”, ale także prowadzi swoje własne restauracje.

W związku z ogromną ilością obowiązków Magda Gessler nie kryje, iż czasem bywa zmęczona. Gwiazda TVN niestety ma mało czasu dla bliskich. Jednak kobieta nie narzeka na swój los, gdyż praca to jej życie. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” zauważyła jedynie, że mogłaby mieć więcej czasu dla ukochanej wnuczki Neny.

O tym, że Magda Gessler uwielbia swoją pracę świadczą jej słowa. „Jestem szczęśliwa, bo strasznie kocham otwierać nowe drzwi kolejnych restauracji i nie wiedzieć co tam będzie i rozgryzać nowe zagadki” – powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów.

Pomimo że Gessler poświęca za mało czasu swojej wnuczce, to jej córka ma o niej bardzo dobre zdanie. Lara uważa swoją mamę za znakomitą babcię. „Nie mam czasu, żeby rozpieszczać Nenę. Wciąż mi tego czasu za mało, ale Lara też chce rozpieszczać ją sama, więc czekam, kiedy się trochę zmęczy” – wyznała z kolei popularna restauratorka.

Co ciekawe Magda Gessler stwierdziła, że 2-letnia wnusia jest do niej bardzo podobna. „Kocham Nenę. Uważam, że jest uosobieniem mojego temperamentu, więc nie mają prosto, ale Lara jest najpiękniejszą i najcudowniejszą mamą na świecie” – podkreśliła gwiazda TVN.

Niebawem gospodyni „Kuchennych rewolucji” zostanie po raz kolejny babcią. Jej córka Lara oczekuje bowiem narodzin drugiego dziecka. Tym razem na świat ma przyjść chłopiec. Magda Gessler nie kryje, że nie miała jeszcze czasu, by przygotować prezent dla nowego członka rodziny. Podkreśliła jednaj, iż intensywnie myśli w tym temacie.

źródło: Super Express

Zobacz również: