Sanatorium Miłości
foto: Instagram/Sanatorium miłości TVP

Wielbiciele hitu „Sanatorium miłości” mają powody do zadowolenia. TVP podjęło decyzję, która z pewnością ich ucieszy. Oto szczegóły. 

Ruszyły prace nad kolejną odsłoną „Sanatorium miłości”

Niewątpliwie „Sanatorium miłości” to jeden z najchętniej oglądanych programów w telewizji. Z tego powodu nikogo nie powinna dziwić decyzja podjęta przez włodarzy TVP. Otóż rozpoczęły się już się prace nad piątą edycją randkowego show.

Przypomnijmy, iż „Sanatorium miłości” pojawia się na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. Według najnowszych wieści TVP już pracuje nad piątą edycją ​show.

Co ciekawe jeden z popularnych serwisów zdradził kilka szczegółów na temat powstającego właśnie kolejnego sezonu. Piąta edycja „Sanatorium miłości” ma pojawić się na antenie TVP1 już w styczniu 2023 roku. Dodajmy, iż show nadal będzie emitowane w tym samym czasie co do tej pory tj. w niedzielne wieczory.

W tej chwili trwają prace związane z kompletowaniem nagrań i montowaniem. Warto zwrócić uwagę, iż zdjęcia do składającego się z dziesięciu odcinków piątego sezonu „Sanatorium miłości” były nagrywane wczesną jesienią.

Hit TVP poprowadzi tak jak wcześniej Marta Manowska. Natomiast zmieniło się miejsce, do którego zaproszono seniorów. Tym razem kuracjusze będą wypoczywać w Busku-Zdroju.

„Zdjęcia do składającego się z dziesięciu odcinków piątego sezonu programu odbywały się wczesną jesienią. Cykl kręcony był w Busku-Zdroju. Bez zmian gospodynią cyklu jest Marta Manowska”  – donieśli dziennikarze.

Wszyscy już teraz zastanawiają się, czy w najnowszej edycji „Sanatorium miłości” między bohaterami pojawi się miłość. W końcu w poprzednich odsłonach show widzowie mieli okazję oglądać narodziny uczucia Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza oraz Natalii Jankowskiej i Marka Szira. Obie pary zaręczyły się, a pierwsza z nich ma nawet już ustaloną datę ślubu.

źródło: Pomponik

Zobacz również: