Księżna Kate i Książę William
Kate Middleton i Książę William, fot. Instagram

Czyżby niebawem brytyjska rodzina królewska miała się powiększyć? Właśnie pojawiły się zaskakujące doniesienia. Co ciekawe dotyczą one najbardziej lubianej pary wśród Windsorów, czyli Williama i Kate.

Brytyjska rodzina królewska niebawem powita nowego członka?

Jeden z amerykańskich portali dotarł do informacji, które z pewnością ucieszą wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdaniem informatora serwisu już niedługo Książę William i Księżna Kate zostaną rodzicami po raz czwarty.

Przypomnijmy, iż najbardziej lubiana para w brytyjskiej rodzinie królewskiej doczekała się jak na razie trójki potomków. Najstarsze dziecko Księcia Williama i Księżnej Kate to George Alexander Louis. Chłopiec urodził się w 2013 roku i jest aktualnie drugi w kolejce do objęcia tronu. Trzy lata później syn Króla Karola III powitał na świecie córkę. Dziewczynka otrzymała imiona Charlotte Elizabeth Diana. Najmłodszą pociechą jest czteroletni Louis Arthur Charles.

Chociaż media systematycznie rozpisują się o czwartej ciąży Księżnej Kate, to jak na razie wszystkie informacje okazywały się plotkami. Rzekomo 40-latka bardzo pragnie kolejnego dziecka. Jednak jej mąż – Książę William ma być temu przeciwny.

Tymczasem amerykańscy dziennikarze twierdzą, że najstarszy syn króla miał zmienić zdanie na temat powiększenia rodziny. Podobno Księżnej Kate udało się w końcu namówić męża na czwarte dziecko. William zdecydował się rzekomo spełnić ogromne marzenie swojej ukochanej żony.

„Kate nigdy nie ukrywała, że chce mieć czworo dzieci. Od dłuższego czasu sygnalizowała mu, że przyszedł już odpowiedni moment. Tak długo namawiała go na starania o dziecko, że w końcu udało jej się go przekonać” – przyznał informator amerykańskiego portalu.

Jeśli doniesienia mediów okażą się prawdą, to niebawem brytyjska rodzina królewska powinna ogłosić radosną nowinę. W końcu Kate nie należy do najmłodszych. W przyszłym roku skończy 41 lat. Zatem to ostatni dzwonek na podjęcie działań w celu powiększenia rodziny.

źródło: Goniec

Zobacz również: