fot. Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 14 listopada 2018 roku przy ul. Ząbkowskiej 3 w Warszawie. Uwaga! Komunikat zawiera zdjęcia zmarłego.

Rysopis: wiek: około 35-40 lat, wzrost: około 170 cm, szczupłej budowy ciała, waga: około 60 kg., włosy: koloru ciemnego po bokach, łysina czołowa w znacznym stopniu; uszy: normalne, przylegające; broda: brak zarostu, wąsy: brak; brwi: duże, czarne.

Znaki szczególne: tatuaż w postaci liter na klatce piersiowej, tatuaż przedstawiający kobietę na lewym przedramieniu, na wewnętrznej części nadgarstka lewego tatuaż w postaci liter, na lewym ramieniu od strony zewnętrznej tatuaż w postaci tzw. Tribala, na prawym ramieniu od strony zewnętrznej tatuaż w postaci czterech kart do gry „As-y” oraz dwóch masek, na plecach bardziej z lewej strony tatuaż tzw. Tribala, pod spodem tatuaż czaszki, na ramionach tatuaż w postaci stopnia wojskowego – majora tj. dwie poprzeczne belki i gwiazdka, na szyi pod lewym uchem tatuaż skorpiona, na górnych powierzchniach powiek tatuaż w postaci „kropki”. Ponadto mężczyzna ma na plecach z prawej strony dwie blizny.

Mężczyzna ubrany był w spodnie materiałowe w oliwkowo-żółtą panterkę (khaki) u dołu ze ściągaczem koloru żółtego, buty sportowe koloru czarnego, bluza materiałowa koloru niebieskiego.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.

KSP

Zobacz również: