12 osób z dwóch rodzin zostało aresztowanych, po tym jak ich członkowie dokonali na sobie nawzajem gwałtów. Ten dziwny przypadek rozegrał się w mieście Pir Mahal w Pakistanie.

Tydzień temu oskarżono mężczyznę o zgwałcenie kobiety. Rodzina podejrzanego skontaktowała się z rodziną ofiary, aby uzyskać „przebaczenie i pojednanie”, aby uniknąć interwencji policji. Rodzina zgwałconej dziewczyny zgodziła się na to – pod warunkiem, że brat ofiary popełni ten sam czyn na siostrze sprawcy.

W sumie dwanaście osób z obu rodzin, które wzięły udział w spotkaniu, zgodziło się na te warunki. Po czym brat ofiary zgwałcił siostrą sprawcy.

Policja dowiedziała się jednak o tym. W efekcie dwanaście osób, w tym cztery kobiety – także ofiara drugiego gwałtu – zostało aresztowanych w ten weekend.

Przypadek ten ma pewne podobieństwo z incydentem, gdy latem ubiegłego roku rada starszych jednej z pakistańskich wiosek nakazała w aby zgwałcić 16-letnią dziewczynę. Za to, że jej  brat zgwałcił 12-latkę. Zemsta została wykonana przed rodzicami dziewczynki i 40 członkami rady wioski.

mak

Zobacz również: