Zdjęcia topless Kimberley Miners  trafiały na rozkładówki m.in. tabloidu The Sun. Rok temu 27 letnia modelka przeszła na islam i zakończył karier w modelingu. Teraz nosi welon zasłaniający włosy i nazywa się Laura Aisha al-Britaniya.
Według informacji brytyjskiego wywiadu kobieta utrzymuje ścisłe kontaktuje się z ISIS. Za co wkrótce może znaleźć się areszcie.
Miners już dwa razy usiłowała  dostać się do Syrii. Jednak za każdym razem jej podróż kończyła się w obozie dla uchodźców na granicy turecko-syryjskiej. W rozmowie z Sunday Times, była modelka wyznała, że dzięki przejściu na islam odzyskała wewnętrzny spokój. Powiedziała również, że czuje się prześladowana ze względu na swoją wiarę. A przez to, że nosi welon ludzie postrzegają ją jako ekstremistkę.
Ta była modelka publikuje na swoim Facebooku wiele zdjęć nawiązujących do ataków terrorystycznych m.in zdjęcia muzułmanek z karabinami i kota ubranego w pas szahida.
Jak wynika z informacji brytyjskich antyterrorystów 27-latka utrzymuje również stały kontakt z rekruterem ISIS Abu Usamahem al-Britanim. Mężczyźnie powierzono zadanie ściągnięcia do Syrii nowych żon dla terrorystów. Miners twierdzi jednak, że nie zamierza poślubić żadnego z członków Państwa Islamskiego. Policjanci ostrzegli ją, że jeżeli nadal będzie kontaktować się z ISIS to zostanie aresztowana.
źródło:fakt.pl

Zobacz również: