MUFTI LIGI MUZUŁMAŃSKIEJ RP: Sytuacja muzułmanów w Polsce jest niczym Żydów w wojnę

2

Nedal Abu Tabaq, mufti Ligi Muzułmańskiej RP, porównał życie  muzułmanów w Polsce do sytuacji Żydów z czasów wojny. Nedal Abu Tabaq, był gościem Radia RMF FM, i mocno żalił się, jak to źle żyje się muzułmanom w Polsce. Dopuszczając się przy okazji skandalicznych porównań.

Twierdził, że muzułmanie w Polsce nagminnie otrzymują groźby, a ośrodki muzułmańskie są stałym celem ataków: – Nam przeszkadza to, że czujemy, że wracamy do tych czasów przedwojennych, gdzie dosłownie tak byli traktowani nasi starsi bracia, a więc Żydzi – stwierdził i kontynuował swój wywód: – Ja jestem optymistą, choć ostatnio jest to trochę mniejsze u mnie, ale szczerze mówiąc, nie wykluczam, że za kilka, maksimum za kilkanaście lat będę musiał mieć numer. Żydzi mieli w obozach numery, ja będę miał akurat kod kreskowy. Jeśli pan mi powie choć jedną różnicę, którą pan widzi tutaj, w 1938 roku, a 2017 roku. – stwierdził ów muzułmanin.

ex

2 KOMENTARZE

  1. To smutne, zapewne wielu muzułmanów jest zmuszonych do wyjazdu z Polski w takim razie, … a nie na ulicach jest ich coraz więcej, hmm Pan Mufti chyba przeinacza fakty

  2. Panie mufti odpowiem panu tak samo jak odpowiedziano by mnie w dowolnym kraju muzułmańskim na wiecie.
    Gdyby pana tu nie było to i nie byłoby pańskiego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ