A 20-letnia kobieta wsiadła pijana do taksówki i podała adres swojego domu. Obudziła się rano naga na kanapie w nieznanym jej mieszkaniu.

 Obok leżał  taksówkarz i śmiał się: – Haha, uprawialiśmy seks!

30-letni Omar z Iraku wywiózł  swoją ofiarę na  Kristinehamn Street w Farsta. Gwałciciel swoją szansę na upojna noc upatrywał w  nieprzytomnej z upojenia alkoholowego  kobiecie. Zabrał ją do domu wrzucił do łóżka i gwałcił  nieprzytomną do rana i wszystko filmował telefonem. Co było potem dowodem w sądzie. W czasie seksu zwracał się też do Allacha.

Przed incydentem, kobieta imprezowała  w pubie „The Laughing Duck” w Sztokholmie. Wyszła z niego   o 1 w nocy  i zatrzymała taksówkę. Nie pamiętała co było dalej, obudził się naga z Omarem w łóżku.
Omar twierdzi, że też ma jakieś zaniki pamięci i nie pamięta czy miał stosunek seksualny z 20-latką. Jednak testy DNA nie pozostawiają złudzeń co do tego. Także filmik z telefonu Omara jest mocnym dowodem.
Mimo tego sąd okręgowy Södertörn nie był srogi dla Omara i skazał go na dwa lata więzienia, co jest minimalna karą za gwałt. Musi także zapłacić 115 000 koron odszkodowania dla kobiety.

Taksówkarz jest obywatelem Iraku i otrzymał pozwolenie na pobyt w lutym 2012 roku, gdyż jego ówczesna żona była obywatelką szwedzką. Prokurator zażądał wydalenia, ale sąd stwierdzi, że jest duże ryzyko „prześladowania’ Omara w ojczystym Iraku. Lepiej zatem aby gwałcił Szwedki.

ex

 

Zobacz również: