Tomasz Kammel

Wielbiciele prezentera TVP bardzo się zaniepokoili. Tomasz Kammel przeszedł zabieg. W mediach społecznościowych pojawiły się niepokojące zdjęcia. Wyjaśniamy, co takiego dolegało dziennikarzowi.

Tomasz Kammel poinformował fanów o zabiegu, który przeszedł

Współprowadzący „The Voice of Poland” zmartwił swoich fanów jednym ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie. Tomasz Kammel umieścil na swoim profilu relacje z tajemniczego zabiegu, któremu się poddał.

Oczywiście te fotografie bardzo zaniepokoiły wielbicieli gwiazdora TVP. Na pierwszym zdjęciu widzimy Tomasza Kammela przed Centrum Głosu. Na kolejnym możemy zobaczyć specjalistyczny sprzęt medyczny. Jak wytłumaczył sam dziennikarz to gabinet lekarza foniatry.

Kolejna fotografia przedstawiała Tomasza Kammela z maseczką tlenową na twarzy. Natomiast na ostatnim prowadzący „The Voice of Poland” pozuje z lekarką foniatrą, która troskliwie zajęła się jego głosem.

Gwiazdor TVP zamieścił także filmik, w którym wyjaśnił, że postanowił udać się do specjalisty prewencyjnie. Krótko mówiąc Tomasz Kammel postanowił zadbać o swoje gardło, które jakby nie było jest jego narzędziem pracy.

W trakcie pobytu w Centrum Głosu prezenter przeszedł zabieg jonoforezy oraz kilku specjalistycznych inhalacji. Oprócz tego odbył konsultację z foniatrą, dzięki której dowiedział się, co robić i jakich narzędzi użyć, by krtań odpowiednio służyła w pracy.

Tomasz Kammel dokładnie opisał, jakie zabiegi przeszedł i jaki efekty zamierza dzięki nim osiągnąć. Jednocześnie prezenter podkreślił, iż nie ma powodów do obaw i jego stan jest bardzo dobry.

„Oto moja sytuacja zupełnie nowa. Leczę głos. Jest to elektrojonoforeza, która polega na tym, że lek podaje się do krtani przez skórę, a później chrypy i inne dolegliwości przechodzą” – wyjaśnił na InstaStories. „Tuning głosu przed półfinałem „The Voice”. Mikrocząstki witaminy e – inhalacja” – dodał.

źródło: Goniec

Zobacz również: