Jasnowidz Jackowski

Z pewnością Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju. Wiele osób zastanawia się, ile rzeczywiście zarabia wróżbita z Człuchowa. Czy celebryta dorobił się pokaźnego konta w banku? Prawdopodobnie będziecie mocno zdziwieni, kiedy dowiecie się szczegółów dotyczących jego majątku.

Krzysztof Jackowski stara się uchodzić za skromnego człowieka

Znany jasnowidz wielokrotnie zapewniał, że na swojej działalności nie dorobił się pokaźnego majatku. Chociaż Jackowski pomógł rozwiązać najgłośniejsze sprawy kryminalne i cieszy się ogromną popularnością w mediach, za swoje usługi nie żąda aż tak dużych pieniędzy. Mężczyzna przyznał, że brał udział w ponad 1000 śledztwach i pomógł w odkryciu aż 700 ciał. Wielu Polaków z pewnością pamięta, iż celebryta był zaangażowany w sprawę Madzi z Sosnowca.

Pomimo uczestnictwa w niejednokrotnie bardzo medialnych śledztwach, jasnowidz zaznacza, że nie zbija majątku na cudzym nieszczęściu. Wprost przeciwnie Krzysztof Jackowski stara się uchodzić za osobę skromną, która nie jest łasa na pieniądze.

Człuchowianin nie ukrywa, że stara się żyć uczciwie. „Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się. Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 zł. Czy to wygórowana cena?” – przyznał Krzysztof Jackowski.

Warto dodać, że jasnowidz ma zarejestrowaną działalność. Jackowski płaci składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i inne podatki, a nawet ma swój numer Regon.

Stawki innych wróżbitów

Co ciekawe nie każde medium myśli tak jak Krzysztof Jackowski. Przykładem osoby, która wie jak zarobić na przepowiadaniu przyszłości, jest Maciej Skrzątka, znany bardziej jako Wróżbita Maciej.

Ten celebryta zarabia pieniądze z kilku źródeł. Najwięcej dochodu przynosi mu jego działalność medialna. Oprócz tego mężczyzna zajmuje się także wróżbami. Trzeba przyznać, że te nie są u niego tanie.

Wróżbita Maciej liczy sobie aż 250 złotych za 15 minut rozmowy. Natomiast krótka konsultacja bez czekania może wynieść nawet 1500 zł. To jednak nie jedyne sposoby na życie, jakie znalazł jasnowidz.

Otóż Maciej Skrzątka pisze książki, prowadzi szkolenia i audycje w radiu. Chętnie uczestniczy w programach rozrywkowych, a także ma kontrakty reklamowe. Najbardziej znaną audycją z jego udziałem jest program w Ezo TV, w którym przepowiada przyszłość.

Co ciekawe jest największą gwiazdą tego programu. To właśnie wróżbita Maciej generuje największą liczbę połączeń i SMS-ów od widzów. Dzięki jego osobie stacja zarabia prawie 100 tys. zł dziennie i prawie 35 mln zł rocznie.

źródło: Goniec

Zobacz również: