Edyta Górniak

Edyta Górniak niebawem skończy 50 lat. Niewątpliwie piosenkarka jest dużo bardziej pewna siebie niż była chociażby na początku swojej kariery. Być może z tego powodu gwiazda zdobyła się na niespodziewaną deklarację. Wydaje się, że część wielbicieli kobiety, zwłaszcza mężczyzn, poczuje się rozczarowanych.

Edyta Górniak mówi na temat kobiecości

Popularna piosenkarka w jednym z najnowszych wywiadów stwierdziła, że wiek nie ma wpływu na jej kobiecość. Edyta Górniak dodała, że obecnie nie czuje się bardziej sexy niż kiedyś.

To jednak nie wszystko Górniak przyznała, że w przeciwieństwie do innych wokalistek nie zamierza odsłaniać ciała i skupiać się na swojej seksualności. Taka deklaracja może rozczarować część fanów kobiety, zwłaszcza mężczyzn.

Takie słowa mogą smucić, gdyż nikt nie ma wątpliwości, że Edyta Górniak to jedna z najpiękniejszych polskich wokalistek. Blisko 50-letnia gwiazda ma oryginalną urodę. Uwagę zwracają zaś zwłaszcza jej długie, zgrabne nogi.

Co ciekawe wiele lat temu Edyta Górniak zapozowała dla popularnego „Playboya”. Zatem to oczywiste, że piosenkarka rozbudza zmysły mężczyzn.

Wypowiedź gwiazdy świadczy o tym, iż mimo swoich niezaprzeczalnych atutów, nie zamierza zbyt często odsłaniać swojego ciała. „To ja decyduję, kiedy eksponuję i aktywuję swoją kobiecość i sensualność. Nie jestem od niej uzależniona. To zawsze kwestia nastroju, okoliczności i mojego świadomego wyboru. Nikt z zewnątrz nie ma już nad tym kontroli” – podkreśliła Edyta Górniak.

Tym co może zaskoczyć jest fakt, iż artystka wyznała, że na co dzień nie lubi nosić się seksownie ani kogokolwiek kusić. „Swoją drogą nie lubię używać swojej kobiecości codziennie. Jestem estetką, ale nie mam parcia. Na moich platformach społecznościowych nie ma przesytu seksualnego. Poddaję raczej pod uwagę urodę świata i zabawne lub intrygujące wątki” – zaznaczyła gwiazda.

źródło: Super Express

Zobacz również: