wdowa po Krzysztofie Krawczyku

Ewa Krawczyk zaskoczyła opinię publiczną dobitnym oświadczeniem. Wdowa po znakomitym piosenkarzu zabrała głos na temat swojego zdrowia. 

Komentarz Ewy Krawczyk wyjaśnia wszystko

Niedawno media obiegła przykra informacja na temat wdowy po Krzysztofie Krawczyku. Pani Ewa miała trafić do szpitala na badania. Rzekomo kobieta poczuła się słabo i upadła. W czasie upadku podobno rozcięła sobie wargę.

Ewa Krawczyk postanowiła skomentować te medialne doniesienia. Nagranie z jej udziałem umieścił na popularnym portalu internetowym dawny menadżer Krzystzofa i przyjaciel rodziny, Andrzej Kosmala.

Z treści wideo jednoznacznie wynika, że pogłoski o kłopotach zdrowotnych Ewy Krawczyk są nieprawdziwe. Wdowa po piosenkarzu przebywa na wakacjach i całkiem przyjemnie spędza czas z najbliższymi.

Ewa Krwaczyk przekazała w nagraniu, iż czuje się dobrze i nie ma powodów do niepokoju. „Kochani, jak widzicie miewam się bardzo dobrze, powiedziałam, że wręcz szczęśliwie. Przed chwilą z rodziną zeszliśmy z rejsu. Siedzimy w tawernie, czekamy na obiad” – powiedziała na materiale wideo. „Mamy się bardzo dobrze, jestem zdrowa, nic mnie nie boli, nic mi nie dolega. Na pewno nie leżę w szpitalu! Jestem otoczona przyjaciółmi i rodziną” – dodała.

Wdowa po artyście życzyła wszystkim zdrowia. Co ciekawe, zdrowia perfekcyjnego, czyli takiego jakie ma ona sama.

Poniżej zamieszczamy wideo z udziałem Ewy Krawczyk. Jak już wpsomnieliśmy wcześniej nagranie umieścił w mediach społecznościowych przyjaciel rodziny Andrzej Kosmala. „Ponieważ od rana dzisiaj żyjące z głupoty i kłamstwa portale podawały, że Ewa Krawczyk z domu trafiła szpitala zamieszczam przesłany przez nią list z wakacji w Suchej Rzeczce…” – napisał menadżer w opisie dodanym do filmiku.

źródło: Goniec

Zobacz również: