bestialski atak Rosjan
Foto: zdjęcie ilustracyjne

Rosja nie poprzestaje w szerzeniu propagandowych haseł i próbie zastraszenia krajów, które pomagają Ukrainie. Tym razem głos zabrał Dmitrij Rogozin. Szef rosyjskiej agencji kosmicznej pogroził zachodnim partnerom Ukrainy.

Rogozin mówi otwarcie o wojnie atomowej

Dmitrij Rogozin to szef rosyjskiej agencji kosmicznej. Właśnie na Telegramie napisał, że w przypadku wojny atomowej, kraje NATO zostałyby zniszczone przez Rosję w 30 minut. Jednocześnie zaznaczył, że wierzy w to, że Rosja zrobi wszystko, żeby nie dopuścić do wojny atomowej, bowiem miałaby ona znaczący i nieodwracalny wpływ na kształt naszej planety.

To jeszcze nie wszystko. Rogozin poszedł o krok dalej i postanowił pogrozić także Elonowi Muskowi, który wspiera ukraińską armię w dostępnie do łączności. „Musi odpowiedzieć jak dorosły” – przyznał Rogozin, sugerując, że Muska czekają konsekwencje ze strony Rosji.

Roskosmos to rosyjska agencja kosmiczna, która słowami jej szefa Dmitrija Rogozina zapowiedziała, że zamierza przebranżowić część ze swoich mocy przerobowych. Rozpocznie produkcję rakiet bojowych i innej broni na potrzeby rosyjskiego wojska.

„Roskosmos rozpoczął szkolenie mobilizacyjne w celu rozszerzenia produkcji sprzętu łączności, urządzeń kosmicznych i rakietowych systemów bojowych” – zakomunikował Rogozin.

źródło: media

Zobacz również: