Władimir Putin

Jakiś czas temu media donosiły, że Władimir Putin może nie mieć prawdziwych informacji z frontu. Do Prezydenta Federacji Rosyjskiej miały nie docierać wszystkie informacje. Zwłaszcza te, o najważniejszych porażkach militarnych Rosji. Teraz, kolejne źródła mówią o tym, że Władimir Putin zaczyna tracić kontrolę nad wojskiem. Z ust jednego z ekspertów ds. Rosji padły mocne słowa.

Władimir Putin wie, że zbliża się jego koniec?

Christo Grozev to dziennikarz śledczy, zajmujący się Rosją. Jest on pewien, że Władimir Putin nie budzi już takiego postrachu i nie ma ogromnego zaufania wśród kluczowych ludzi rosyjskiej armii. Wszystko z powodu tego, że generałowie i pozostali decydenci wiedzą o coraz bardziej zaawansowanym stadium choroby Prezydenta Federacji Rosyjskiej. Grozev wysunął nawet tezę, że dni Putina mogą być policzone.

Okazuje się, że zdaniem Grozeva, jeśli Władimir Putin zdecyduje się sięgnąć po broń ostateczną, jaką jest broń nuklearna, wówczas wojsko stanie przeciwko niemu. „Generałowie go zignorują (…) Nie będą ryzykować drugiej Norymbergi.” – komentuje Grozev, twierdząc, że armia zdaje sobie sprawę, że życie Władimira Putina dobiega powoli końca i nie pójdą za nim w ogień.

To jeszcze nie wszystko. Dziennikarz śledczy, specjalizujący się w temacie Rosji twierdzi też, że Władimir Putin może nie mieć już, jakkolwiek to brzmi, komfortu w likwidowaniu nieprzychylnych sobie ludzi. „Co więcej, rosyjskie służby mogą już nie zabijać dla Putina opozycjonistów” – dodaje Christo Grozev.

źródło: Interia.pl

Zobacz również: