Ukraina Rosja

Wielu zastanawia się, jakie następne kroki podejmie Władimir Putin widząc, że niemal cały świat jest zjednoczony przeciwko niemu, a Rosja nie czyni na Ukrainie takich postępów, jakby tego chciała. Wśród coraz częściej pojawiających się opinii słychać, że w Rosji może dojść do prawdziwego przewrotu. Życiem miałby go przypłacić właśnie Putin.

Władimir Putin zostanie zamordowany? Były rosyjski agent nie ma żadnych wątpliwości

Rosja nie radzi sobie na Ukrainie. Nie robi od dłuższego czasu żadnych znaczących postępów, a niemal cały świat zjednoczył się przeciwko Władimirowi Putinowi. Także coraz więcej Rosjan dowiaduje się o wojnie i jej skutkach, uciekając z kraju czy wychodząc na ulice największych rosyjskich miast. „Bańka” informacyjna, w której chciał trzymać swoje społeczeństwo Władimir Putin zaczyna pękać.

Na temat tego, co może czekać Putina głos zabrał Wiktor Suworow. To były oficer rosyjskiego wywiadu GRU (Główny Zarząd Wywiadowczy Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej). Jego los, zdaniem Suworowa jest już przesądzony.

„Władimir Putin zostanie zamordowany. Historia Rosji zna wiele takich przypadków” – przekazał Surowow na antenie Polsat News. „Ludzie widzą, że Titanic już idzie na dno i trzeba uciekać, zająć miejsce w łódce, żeby gdzieś uciec” – ocenił w kontekście sankcji i coraz to gorszej sytuacji gospodarczej w Rosji, spowodowanej właśnie przez szaleńczy atak Putina na Ukrainę.

„Znamy przypadki, gdzie ludzie brali np. tabakierę, uderzali tyrana w głowę i on ginął. Teraz historia się powtarza. Zostanie zamordowany, coś z nim zrobią, usuną go. Nie chcę przewidywać, nie lubię tego, ale wyrażę swój osobisty punkt widzenia.” – dodaje były rosyjski agent.

źródło: o2.pl, Polsat News

Zobacz również: