Władimir Putin

Prezydent Rosji jest chory, a jego stan nie nadaje się do leczenia. Taką diagnozę dotyczącą zdrowia Władimira Putina podał jeden z lekarzy specjalistów. 

Lekarz w mocnych słowach o Władimirze Putinie. Nazywa przywódcę Rosji paranoikiem

Z pewnością stan zdrowia rosyjskiego prezydenta to jeden z najgorętszych tematów. Opinia publiczna od dłuższego czasu zastanawia się, czy Władimir Putin nie choruje na jakąś poważną chorobę. Mówi się zarówno o schorzeniach fizycznych, jak i psychicznych. Niewątpliwie grupa chorób związanych z psychiką pojawia się znacznie częściej w wypowiedziach dotyczących przywódcy Rosji.

Jeden z lekarzy specjalistów, doktor Jacek Koprowicz ze szpitala MSWiA w Warszawie, również zabrał głos w tej sprawie. Podkreślmy, że opinia medyka jest niezwykle mocna. Aczkolwiek podobne tezy wysunęli i nadal wysuwają inni lekarze.

„Choroba psychiczna, zaburzenia paranoiczne i okrutna, zniekształcona patologicznie osobowość dysocjalna” – w ten sposób doktor Jacek Koprowicz określił stan prezydenta Władimira Putina.

Medyk z warszawskiej lecznicy MSWiA zaznaczył, iż przywódca Rosji to człowiek, który nie liczy się z nikim i niczym. Z tego powodu Putin za nic ma ludzkie życie. Dodajmy, iż według lekarza Władimir Władimirowicz nie nadaje się już nawet do jakiegokolwiek leczenia. „To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować” – powiedział doktor.

„On ma ewidentnie zaburzenia paranoiczne. Jest osobą, która stwarza sobie wyobrażenie świata, swoje wyobrażenie potencjalnych zagrożeń. To jest dla niego realne. To nie jest coś, co może się wydawać czymś sztucznym, wymyślonym. On w to wierzy całym sobą” – dodał medyk.

Jak widać, lekarz szpitala MSWiA bez ogródek wskazał na chorobę psychiczną głowy rosyjskiego państwa. „Nie bałbym się tego powiedzieć. A przy chorobie psychicznej nie mamy już takiego prostego schematu. On żyje w tym swoim świecie, interpretuje po swojemu każdą rzecz, która się dzieje wokół, on ma swoje wytłumaczenie na wszystko” – przyznał przedstawiciel służby zdrowia.

Bez dwóch zdań, cytowany specjalista nie jest odosobniony w swojej diagnozie. Już wcześniej wielu ekspertów podkreślało, iż Władimir Putin to paranoik, osoba chora psychicznie.

źródło: Radio Zet

Zobacz również: