atak

Pilne doniesienia ukraińskich mediów. Potwierdza je także jeden z ukraińskich politków. Otóż Denis Kirejew, który był członkiem ukraińskiej grupy negocjacyjnej rozmawiającej z Rosją, został zastrzelony.

Denis Kirejew zastrzelony. Media przekazały zaskakującą wiadomość

To już 10 dzień wojny na Ukrainie. Naród ukraiński dzielnie broni swojej ziemii, a w wielu miejscach słychać o kontrofensywie, przeprowadzanej przez ukraińskie wojsko. Kijów, który miał zostać zdobyty w kilkadziesiąt godzin, wciąż pozostaje w rękach Ukrainy. Tymczasem ukraińskie media przekazały zaskakującą informację. Nie żyje Denis Kirejew.

To jeden z negocjatorów, który udał się na rozmowy z Rosją. O tym, że Denis Kirejew został zastrzelony jako pierwsza poinformowała „Ukraińska Prawda”. Sensacyjną wiadomość potwierdził ukraiński deputowany Ołeksij Honczarenko.

Kirejew zginął z rąk Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Denis Kirejew został zastrzelony podczas zatrzymania. Był oskarżony o zdradę stanu. Istniały ku temu mocne dowody, w tym zapis rozmów telefonicznych. Na ten moment nie podano jednak więcej szczegółów.

Poniżej widoczne jest zdjęcie, które zostało zrobione przy stole negocjacyjnym. Czerwoną ramką oznaczono zastrzelonego za zdradę stanu Denisa Kirejewa.

https://twitter.com/CezaryFaber/status/1500076169554767878

  1. Władimir Putin ostrzega sąsiadów Rosji. „Radziłbym”
  2. Potężna eksplozja. Nie żyje 56 osób, kilkaset jest rannych. Zamachowiec wbiegł i się wysadził
  3. PKO BP i inne banki zapowiadają przerwy techniczne. Znamy szczegóły

Zobacz również: