potworny wypadek
KP PSP w Łęcznej, Interia

Do koszmarnego wypadku samochodowego doszło dzisiaj rano na trasie Lublin – Łęczna. Jak donoszą media, poszkodowanych zostało aż 13 osób, a kierowca tira, który prawdopodobnie był sprawcą wypadku, odjechał z miejsca. Trwają poszukiwania.

Kilkunastu poszkodowanych, a sprawca wypadku odjechał z miejsca

Do potwornego zderzenia doszło na drodze krajowej o numerze 82, w miejscowości Zofiówka. To trasa z Lublina do Łęcznej. Wypadek wydarzył się dzisiaj, tuż przed godziną 7 rano. Znamy już wstępne ustalenia. Jest też komentarz policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tira, który poruszał się od strony Lublina w stronę Łęcznej, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w prawidłowo jadącego busa.

„W wyniku tego zderzenia bus wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Busem podróżowało 13 osób. Kilka osób zostało poszkodowanych. Są to głównie urazy rąk i nóg.” – komentuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policjii w Łęcznej, st. asp. Magdalena Krasna.

Policjantka dodaje też, że podejrzewany o spowodowanie wypadku kierowca tira odjechał z miejsca zdarzenia. Równolegle obok zabezpieczania miejsca wypadku, udzielania pomocy poszkodowanym, trwają też jego poszukiwania.

Na miejscu wypadku droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Zdjęcia z wypadku publikowane są w lokalnych portalach internetowych.

źródło: Interia, PAP, lublin112.pl

  1. Nie odbieraj tego połączenia. Możesz stracić wiele pieniędzy!
  2. Posypią się kolejne mandaty. Mało kto zna ten przepis. Kwoty zwalają z nóg
  3. Był senatorem Polskiego Stronnictwa Ludowego. „Odszedł Człowiek nietuzinkowy, pełen pasji”

Zobacz również: