Łukasz Gaik nie żyje Prawo i Sprawiedliwość
LKS Kiełczygłów, Facebook

W nocy z wtorku na środę doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Zginął w nim polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jak wstępnie ustaliła policja, mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Nie żyje 39-letni polityk Prawa i Sprawiedliwości

Łukasz Gaik, bo o nim mowa zginął w wypadku samochodowym. Był mężem, ojcem trójki dzieci. Lekarze, jak donoszą media, walczyli do końca o jego życie, niestety nie udało się go uratować.

Do feralnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z 2 na 3 listopada. Służby ratunkowe zostały wezwane do miejscowości Chabielice, niedaleko Bełchatowa, w województwie łódzkim. To właśnie tam kierowany przez Łukasza Gaika Fiat Punto wpadł w poślizg i dachował.

Ratownicy przewieźli polityka Prawa i Sprawiedliwości do szpitala, gdzie niestety mimo trudów medyków zmarł. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Fiat Punto nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachował. Jechał prawdopodobnie sam.

Łukasz Gaik był politykiem Prawa i Sprawiedliwości, pełnił funkcję radnego Rady Powiatu w Pajęcznie (województwo łódzkie). Aktywnie działał też w lokalnej społeczności sportowej. Był prezesem lokalnego klubu LKS Kiełczygłów, którego przedstawiciele we wzruszających słowach pożegnali go w mediach społecznościowych.

„Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Prezes Naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń , które doznał w wypadku samochodowym zmarł dziś w nocy. ŁUKASZ Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska na pewno nie zapomnimy.” – czytamy w wyciskającym łzy wpisie. „Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodziny.” – dodają na zakończenie przedstawiciele klubu.

źródło: Facebook, Super Express, Goniec.pl

Zobacz również: