pijana kobieta

Szokujące zdarzenie miało miejsce w województwie świętokrzyskim. Pijana kobieta wsiadła za kierownicę samochodu. Mało tego, autem wiozła pięcioro dzieci i męża. To jednak nie wszystko. Kulisy całego zdarzenia porażają.

Pijana kobieta może trafić do więzienia

Do szokującego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie. Kierowcy jadący w stronę Ćmielowa zgłosili policji, iż samochód marki seat jest znacząco przeładowany, a wewnątrz auta znajduje się kilkoro dzieci. Stróże prawa postanowili sprawdzić tę informację. To co ustalili, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

W trakcie interwencji policjanci zauważyli kobietę, która wyglądała jakby była pod wpływem alkoholu. Po zbadaniu 32-latki alkomatem przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Kierująca samochodem marki seat była pijana i to dość mocno. W jej organizmie było niemal dwa promile alkoholu. Obok pijanej kobiety siedział równie pijany mężczyzna. Co gorsza, z tyłu auta, bez fotelików, znajdowało się pięcioro dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Stróże prawa ustalili, iż kompletnie pijana kobieta to mieszkanka gminy Bodzechów. 32-latka usiadła za kierownicą samochodu, chociaż miała blisko dwa promile alkoholu we krwi. Dodatkowo, zupełnie nie przeszkadzało jej, iż w takim stanie wiezie aż pięcioro dzieci.

Warto podkreślić, że to nie jedyne szokujące ustalenia funkcjonariuszy policji. Podczas interwencji okazało się, że pijana kobieta nie ma i nigdy nie posiadała prawa jazdy. Zatem za kierownicą seata zasiadła osoba, która nie dość, że był pijana, to jeszcze nie miała stosownych uprawnień.

Oczywiście nieodpowiedzialna 32-latka będzie teraz miała bardzo poważne problemy. Trzeba przyznać, że kara, która może ją spotkać, jest surowa. Pijanej kobiecie grozi wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami. Ponadto, mieszkanka gminy Bodzechów może trafić do więzienia nawet na dwa lata. Dodatkowo stróże prawa sprawdzą, czy kierująca seatem nie naraziła dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.

Źródło: Super Express

Zobacz również: