Instagram

Niewiarygodne. Aż trudno wyobrazić sobie, że to wydarzyło się naprawdę. Jednak takie są fakty. Pewna kobieta zapragnęła poprawić wygląd swojej twarzy. Umówiła się więc na operację plastyczną i wtedy zaczęły się jej kłopoty. Zamiast specjalistycznego silikonu, został jej wstrzyknięty – uwaga – silikon budowlany. Twarz kobiety zmieniła się nie do poznania, a dziś ogarnięta dramatem zbiera pieniądze, by przywrócić swój wcześniejszy wygląd. MAMY ZDJĘCIA, KTÓRE PUBLIKUJEMY W TEKŚCIE.

Tak wygląda kobieta po nieudanej operacji plastycznej, przeżywa olbrzymi dramat

30-letnia Brazylijka jak wiele kobiet na całym świecie chciała poprawić wygląd swojej twarzy. Niestety, ale operacja plastyczna zamieniła się w dramat. Kobieta nie podejrzewała tego, co może wydarzyć się niedługo po przeprowadzeniu operacji.

Po poddaniu się zabiegowi medycyny estetycznej, w trakcie którego oszust wstrzyknął w jej twarz… silikon budowlany, kobieta jest nie do poznania w najgorszym tego słowa znaczeniu. „Warto wspomnieć, że Juju Oliveira najprawdopodobniej nie jest jedyną kobietą, która padła ofiarą oszusta podającego się za specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej. Należy pamiętać, że operacje plastyczne w krajach Ameryki Południowej są bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Korzystają na tym nieuczciwi ludzie.” – donosi portal Goniec.pl.

A tak kobieta wyglądała przed zabiegiem…

Okazuje się, że kobieta mogła nabrać już pewnych podejrzeń przed zabiegiem. Otóż, nie miała odpowiedniej ilości pieniędzy, by przeprowadzić operację plastyczną w jednej z renomowanych klinik. Dlatego też zdecydowała się skorzystać z „plastycznego podziemia”. Mężczyzna, podający się za rzekomego chirurga plastycznego oszpecił jej twarz… silikonem budowlanym.

Teraz Brazylijka walczy by odzyskać swój dawny wygląd. Uruchomiła nawet zbiórkę pieniędzy. W tym celu musi zebrać ponad 31 tysięcy. W tej chwili na jej koncie jest nieco ponad 1/3 tej kwoty.

źródło: Instagram, Goniec.pl

  1. Tak na co dzień mieszka Katarzyna Dowbor. Dom robi wrażenie
  2. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc. Ranił kobietę nożem
  3. Wzruszający apel Ewy Krawczyk. „Błagam cię, daj nam spokój”

Zobacz również: