Wnuczka królowej Elżbiety II powitała na świecie syna.

Królewska rodzina brytyjska doczekała się kolejnego potomka. Zara Tindall będąca wnuczką Elżbiety II niedawno urodziła synka. Radosne wieści przekazał przedstawiciel prasowy pary. Znane jest już imię dziecka, zwanego na wyspach royal baby.

Zara Tindall zajmująca 18. miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu jest córką Marka Anny Phillipsów. W 2011 roku wzięła ślub z Mike’iem Tindallem. Zaś niedawno  para doczekała się już trzeciego dziecka, tym razem chłopca – pierwszego. Jak wspomnieliśmy radosną nowinę potwierdził rzecznik prasowy pary.

Royal Baby na świecie

Jak wiemy wnucząt królowej Elżbiecie nie brakuje. Zwłaszcza, że jak wiadomo Meghan Markle – żona księcia Harry’ego również jest w ciąży i jak już ogłosiła para będzie to dziewczynka. Rodzina królewska z pewnością cieszy się jednak z każdego nowego członka rodziny.

Jak wiemy nowe royal baby dostało imiona Lucas Philip. Chłopczyk urodził się w niedzielę, 21 marca. Jak donoszą zagraniczne media ważył 8 funtów i 4 uncje.

Jak wyznał Make Tindall w podcaście The Good, The Bad & The Rugby: Niedziela stała się jeszcze lepsza, ponieważ mały chłopiec pojawił się w moim domu. Czuję się tak wspaniale”.

źródło: Radio Zet, JastrząbPost

[irp]

[irp]

Zobacz również: