Reni Jusis

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą smutne dla gwiazdy estrady, Reni Jusis. Piosenkarka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o śmierci ojca. Pożegnała go wzruszającym zdjęciem.

Reni Jusis w żałobie – zmarł jej ojciec

Można rzecz, że Reni Jusis to piosenkarka, która ceni sobie prywatność. Na jej profilach społecznościowych czy na plotkarskich portalach ciężko znaleźć jakieś zakulisowe informacje o niej. Tym razem jednak Reni Jusis zdecydowała się podzielić bardzo przykrą wieścią. Właśnie pożegnała swojego ojca, który zmarł tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Ojciec Reni Jusis miał 80 lat. Artystka nie zdecydowała się poinformować o przyczynach jego śmierci. Pożegnała go za to w bardzo wzruszający sposób na swoich mediach społecznościowych. Na zdjęciu widzimy ojca, który obejmuje prawdopodobnie maleńką Reni Jusis.

[irp]

Gwiazda pożegnała ojca wyżej widocznym zdjęciem, a także krótkim wpisem „Żegnaj Tato”. W komentarzach momentalnie posypały się wyrazy wsparcia. To będą niestety przykre dla Reni Jusis Święta Bożego Narodzenia. Każdy, kto stracił tak bliską osobę na kilka dni przez okresem świątecznym doskonale wie, o czym piszemy. Dlatego też piosenkarce składamy najszczersze kondolencje.

Reni Jusis to z pewnością kobieta orkiestra, piosenkarka, autorka tekstów a także producentka nagrań. Przez 12 lat była żoną innego muzyka, Tomasza Makowieckiego, z którym rozwiodła się w 2019 roku.

Do największych przebojów Reni Jusis zaliczamy z pewnością płytę „Zakręcona” z singlem o tej samej nazwie, która to zdobyła status „Złotej Płyty”. Poza tym, każdy z nas zna i nuci takie utwory, jak „Byłeś serca biciem”, „Graj więcej” czy „Kiedyś cię znajdę”. Dlatego do dziś wiele z nich, regularnie jest puszczanych w różnych rozgłośniach radiowych.

Reni Jusis przez wiele osób uważana jest za jedną z najlepszych wokalistek w historii polskiej muzyki. Zgadzacie się?

[irp]

[irp]

Zobacz również: