Ryszard Rynkowski

Fani Ryszarda Rynkowskiego są wstrząśnięci informacjami, które ukazały się w tygodniku „Na żywo”. Jak wiadomo, Rynkowski kilka lat temu przeszedł poważne załamanie nerwowe, a teraz znów znajduje się w nienajlepszej sytuacji. O jego zdrowie martwi się żona.

Ryszard Rynkowski jest bezrobotny

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na całą branżę rozrywkową. Odczuł to także Ryszard Rynkowski, który już od dłuższego czasu nie otrzymuje żadnych zleceń. Jego żona Edyta mówi, że dla piosenkarza to bardzo trudny czas i bardzo martwi się o jego zdrowie, wiedząc, że już raz przeszedł poważne załamanie nerwowe.

„Dla niego to trudny czas, bo jest człowiekiem, dla którego odpowiedzialność to nie jest puste słowo” – wyjawiła na łamach tygodnika „Na żywo”.

[irp]

Dlatego też Edyta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać Ryszardowi Rynkowskiemu zajęcia. Jak sama przyznała, skontaktowała się z Jackiem Cyganem, który ma dać sygnał do współpracy. Edyta nie zamierza jednak czekać i zamierza sprawić, aby Ryszard Rynkowski zaktywizował się nieco w Internecie.

Wpadła na pomysł, aby założyć mężowi konto w mediach społecznościowych, by ten znów był blisko fanów. Rozważa także organizację koncertu online.

„Pokazuje mu filmiki ze znajomymi po fachu, którzy koncertują w sieci. Wszystko to sprawiło, że on też chce spróbować swoich sił” – czytamy w tygodniku „Na żywo”.

[irp]

Media przytaczają fakty sprzed czterech lat, kiedy Ryszard Rynkowski przeszedł poważne załamanie nerwowe i wpadł w jeszcze poważniejsze tarapaty. O mały włos, a doszłoby wówczas do prawdziwej tragedii. Piosenkarz podczas jednej z awantur zaczął wymachiwać bronią i grozić, że popełni samobójstwo. Ostatecznie do tego na szczęście nie doszło, a Rynkowski wrócił na scenę. Teraz jednak od dłuższego czasu, ze względu na pandemię pozostaje bezrobotny i żona Edyta martwi się, że wrócą stare demony. Dlatego, za wszelką cenę próbuje znaleźć mu jakieś zajęcie i sposób na zarobkowanie.

źródło: Na żywo

[irp]

Zobacz również: