Otylia Jędrzejczak

Najbardziej utytułowana polska pływaczka, Otylia Jędrzejczak wyznała, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Do tego stopnia, że konieczna była operacja. Otylia jest już po zabiegu i małymi krokami wraca do pełni sił.

Otylia Jędrzejczak już po operacji

Multimedalistka olimpijska w pływaniu o wszystkim opowiedziała na łamach „Faktu”. Otylia Jędrzejczak przyznała, jak wygląda teraz jej życie. Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, jednak w ostatnim czasie wszystko z pewnością nieco się posypało. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych Otylii.

37-latka przyznała się do poważnych problemów z kręgosłupem. Dlatego dziś, Otylia Jędrzejczak jest już po zabiegu. „Niespodziewanie musiałam zrobić operację kręgosłupa, a teraz jestem w okresie rehabilitacji, dopiero co wyszłam ze szpitala. To nie był planowany zabieg, a przymusowy i konieczny” – komentuje była sportsmenka na łamach „Faktu”.

[irp]

Niedawno Otylia Jędrzejczak świętowała swoje 37. urodziny. Jak sama przyznaje, całą sytuację traktuje jako nieprzypadkową. Po operacji chce rozpocząć swoje życie na nowo. Skupić się jeszcze bardziej na tym, co jest tu i teraz.

Tuż po zakończeniu swojej kariery Otylia Jędrzejczak przeniosła całą swoją aktywność do Internetu. To właśnie na Instagramie pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa, mając w domu dwie słodkie pociechy. W jej postach możemy znaleźć także kilka ciekawych porad i spostrzeżeń dla rodziców wszystkich maluchów.

Otylio, Ciebie po prostu nie da się nie lubić! Dlatego też, życzymy wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia. Oby po operacji, problemy z kręgosłupem były już rozwiązane, a Ty mogłaś się skoncentrować na tym co najważniejsze – na dzieciach i rodzinie. 

źródło: Fakt

[irp]

Zobacz również: