Donald Tusk pod ścianą. Dziś świętują jego przeciwnicy, a wszystko dlatego, że były przewodniczący Platformy Obywatelskiej i też były przewodniczący Parlamentu Europejskiego został przyłapany na kłamstwie w biały dzień. Wystarczy zobaczyć poniższe zdjęcie.

Donald Tusk to kłamczuszek?

Zarówno zwolennicy Donalda Tuska jak i Jarosława Kaczyńskiego znów są podzieleni. Widać, że mimo tego, iż Tusk trzyma się od dawna na bezpieczny dystans od polskiej polityki, to wciąż wielu upatruje w nim wodza opozycji.

Dlatego też, kilkadziesiąt godzin temu cały polski internet obiegł prześmiewczy wpis, który Donald Tusk popełnił na swoim Twitterze. Były lider Platformy Obywatelskiej zadrwił z Jarosława Kaczyńskiego i ochraniania jego domu na Żoliborzu przez policję. Wyraźnie dał do zrozumienia, że nie godzi się na to, by aż tyle oddziałów policji broniło dom jednego człowieka.

Donald Tusk przytoczył przy tym „fakty” z przeszłości, kiedy pod jego domem, jako premiera, protestowali zwolennicy PiS. Posiadłość Donalda Tuska miało ochraniać wówczas tylko dwóch policjantów. Fakty te wygląda jednak, że nijak mają się do rzeczywistości, a byłego lidera Platformy Obywatelskiej na kłamstwie złapali twórcy facebookowego profilu „Tusk Vision Network”, który od lat przygląda się działaniom opozycji.

Wystarczyło jedno zdjęcie, by pokazać, że Donald Tusk prawdopodobnie mija się z prawdą. Zresztą, sami zobaczcie je poniżej.

[irp]

Donald Tusk
źródło: Tusk Vision Network (Facebook)

[irp]

My na fotce widzimy więcej, niż dwóch policjantów. Nie podejrzewalibyśmy także Donalda Tuska o problemy z liczeniem do trzech, dziesięciu czy dwudziestu. Zatem o co chodzi? Po co te kłamstewka?

Po zamieszczeniu tego zdjęcia na Facebooku znów zagotowało się. Większość komentarzy nie nadaje się do zacytowania. Kolejny raz starli się zwolennicy i przeciwnicy Donalda Tuska. A może sami pamiętacie, co działo się pod domem Tuska za czasów jego „premierowania”? Czy rzeczywiście jest tak, jak przedstawia to Tusk, czy powyższe zdjęcie bardziej oddaje stan rzeczy?

źródło: Tusk Vision Network

Zobacz również: