Kaczynski

Dzieje się! Donald Tusk zakpił sobie z Jarosława Kaczyńskiego. Po wpisie, który umieścił w mediach społecznościowych były przewodniczący Parlamentu Europejskiego, rozpoczęła się regularna, wirtualna bitwa, pomiędzy zwolennikami Koalicji Obywatelskiej, a Prawa i Sprawiedliwości. 

Donald Tusk drwi z Jarosława Kaczyńskiego

Od lat wiadomo, że Donald Tusk i Jarosław Kaczyński nie lubią się wzajemnie, by nie użyć mocniejszych słów. Od lat też wiadomo, że opozycja w Donaldzie Tusku upatruje tego, który mógłby pokonać Kaczyńskiego. Długo wyczekiwany jeździec na białym koniu jednak się nie pojawia, ale Tusk w ostatnich miesiącach jest coraz bardziej aktywny i raz po raz wbija szpilki w obóz rządzący. To może sugerować, że w końcu, na poważnie zdecyduje się wrócić do polskiej polityki. Teraz, póki co, ostro zakpił z Kaczyńskiego.

ZOBACZ!  Skandal przed szpitalem. Nie wpuszczono karetki (WIDEO)

Chodzi o wpis Donalda Tuska, który pojawił się na Twitterze. Tusk wspomina czasy, w których był premierem i to, co działo się na Żoliborzu. Zestawił to z ostatnimi wydarzeniami pod domem Kaczyńskiego. Łatwo dostrzec kontrast. 

ZOBACZ!  Policja zastrzeliła nożownika. Krzyczał "Allahu Akbar". Znamy szczegóły

Tym samym Donald Tusk dołącza do grona osób, które otwarcie kpią, że Jarosław Kaczyński chowa się za plecami policjantów. „Kiedy byłem premierem, pod moim mieszkaniem zwolennicy PiS zorganizowali kilkadziesiąt manifestacji, a nawet kilkudniowe miasteczko namiotowe. Porządku pilnowało dwóch policjantów” – pisze Tusk.

Po tych słowach, z pewnością Jarosław Kaczyński będzie rozwścieczony. Wielu uważa, że Donald Tusk jest jego obsesją od lat. Czy były lider Platformy Obywatelskiej wróci do polskiej polityki? Jak twierdzą internauci, coraz częstsze i coraz ostrzejsze zaczepki z jego strony, mogą być tego zapowiedzią.

ZOBACZ!  Są kolejne ostrzeżenia meteorologiczne. Dramatyczna sytuacja w wielu miejscach

A Wy jak myślicie? Czy Donald Tusk przydałby się w polskiej polityce? Czy jest to ta osoba, na której swoją siłę powinna opierać opozycja, chcąca odebrać władzę Prawu i Sprawiedliwości? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz również: