McCallister z Kevin sam w domu
Kevin sam w domu

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, a to oznacza jedno – telewizja Polsat uraczy nas znów dwoma hitami: „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku”. Przy tej okazji warto zobaczyć, jak zmienił się Buzz McCallister, czyli filmowy brat Kevina, w którego wcielił się Devin Ratray.

„Kevin sam w domu” znów w Polsacie, zobacz jak zmienił się aktor

Co ciekawe, od 2003 roku telewizja Polsat tylko raz zrezygnowała z emisji filmów „Kevin sam w domu” oraz „Kevin sam w Nowym Jorku”. W tym roku znów będziemy mogli śledzić przygody Kevina McCallistera. W wigilię zostanie wyemitowana pierwsza część komedii, a druga w Boże Narodzenie lub Nowy Rok.

Przy tej okazji wiele portali internetowych publikuje, jak zmieniły się największe gwiazdy portalu. To, jak wygląda Kevin McCallister każdy już wie, bo jego zdjęcia obiegły Internet wszerz i wzdłuż. A jak obecnie wygląda jego filmowy, starszy brat Buzz? Zobaczcie poniżej. Zmienił się nie do poznania!

[irp]

A tak Buzz, a właściwie Devin Ratray (tak nazywa się ten aktor) wyglądał na planie filmu „Kevin sam w domu”.

Cóż za zmiana, z najwredniejszego na świecie nastolatka, Buzz wyrósł na poważnego mężczyznę.

Gdybyście jeszcze nie wiedzieli, jak wygląda obecnie Kevin McCallister, a właściwie Macaulay Culkin, rzućcie okiem poniżej.

[irp]

Trzeba przyznać, że obaj filmowi bracia przeszli sporą metamorfozę. Ale czy jest się czemu dziwić? No nie, zwłaszcza, że „Kevin sam w domu” został nakręcony w 1990 roku, a „Kevin sam w Nowym Jorku” dwa lata później.

Zarówno Devin Ratray i Macaulay Culkin dzięki „Kevinowi” wypłynęli na głębsze wody. Jednak wydaje się, że ich kariery nie potoczyły się tak, jak sami by sobie tego życzyli. Devin zagrał między innymi „Dennisie rozrabiace”, „Blue Ruin” czy w „Surogatach”. Macaulay Culkin wystąpił chociażby w „Synalku”, „Wszystkich Świetych!” oraz „Richie’m milionerze”.

[irp]

„Kręci” Was nadal „Kevin sam w domu”. Będziecie oglądali w tym roku w Polsacie pierwszą, jak i drugą część, czyli „Kevin sam w Nowym Jorku”? Czy jednak to już nudne, jak flaki z olejem?

Zobacz również: