Romans w TVN

Kolorowa prasa znów żyje romansem, do jakiego doszło pomiędzy gwiazdami stacji TVN. Konkretnie rzecz ujmując chodzi o Ewę Drzyzgę i Andrzeja Sołtysika, którzy spotykali się ze sobą, zanim jeszcze trafili do programu śniadaniowego tejże stacji.

Gwiazdy TVN miały się ku sobie, ale „coś” nie wyszło

O całej sprawie rozpisał się Plotek, a pikanterii sytuacji dodaje wypowiedź, której na łamach „Dobrego Tygodnia” udzielił Andrzej Sołtysik. 

  • Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik spotykali się, zanim trafili do „Dzień Dobry TVN”.
  • Ich romans sprzed lat wciąż budzi wiele emocji.
  • Dziś nie ma mowy o przyjaźni, choć pracują dla jednej stacji i jednego programu śniadaniowego.

[irp]

Andrzej Sołtysik i Ewa Drzyzga, czyli obecni prowadzący „Dzień Dobry TVN” trafili na siebie jeszcze w latach 90. Powody, dla których odświeżono temat ich romansu nie mogą zaskakiwać. Przecież rzadko zdarza się, że osoby, które miały tak bliski kontakt, po latach pracują ze sobą. Sołtysik jest prezenterem programu śniadaniowego od 2007 roku, a Ewa Drzyzga dołączyła do obsady „Dzień Dobry TVN” we wrześniu tego roku.

Sołtysik i Drzyzga poznali się w Radiu RMF FM, za czasów, kiedy oboje byli studentami. Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość” – Sołtysik wspomina nieudany związek z Drzyzgą.

[irp]

Niedawno los sprawił, że znów na siebie trafili. Już jako dojrzały facet i dojrzała kobieta. Od września współpracują razem w ramach projektu „Dzień Dobry TVN”, a Sołtysik przyznaje, że dawne emocje nie wróciły. „Jesteśmy teraz trochę bliżej za sprawą „Dzień Dobry TVN”, choć przyjaźń to już za dużo powiedziane” – wyjawił na łamach „Dobrego Tygodnia”.
 
W tym przypadku absolutnie nie ma mowy o tym, że stara miłość nie rdzewieje. Choć Ewa Drzyzga według mediów niedawno rozstała się ze swoim drugim mężem. Andrzej Sołtysik pozostaje w trzecim związku małżeńskim. 
 
[irp]
 
źródło: Plotek, Dobry Tydzień

Zobacz również: