Wielkimi krokami idą święta, a więc z tej właśnie okazji możemy podsunąć pomysł na prezenty, ale nie tylko. Jako, że w ostatnim czasie głębiej zapoznaliśmy się ofertą marki Apart, stwierdziliśmy, że „machniemy” kilka słów na jej temat. [uwaga: artykuł nie jest sponsorowany].

Na początek kilka faktów. Przede wszystkim dla nas, i jak sądzimy dla naszych czytelników też, ogromnym plusem marki jest to, iż jest ona z Polski (założona 1983 roku w Poznaniu). Ostatnio sporo mówi się o tym, aby kupować polskie produkty; od polskich rolników, polskich firm, wykonawców etc. O tyle, o ile np. z odzieżą jest trochę ciężej, bowiem nasz rynek jest wręcz zalany dalekowschodnim wykonaniem, tak przy biżuterii otwiera się nam furtka, aby nieco wesprzeć to co polskie. 

Jeszcze w 2015 roku statystyki mówiły, że co trzecie obrączki młodej pary w Polsce są właśnie marki Apart. Co więcej jest ona jedną z niewielu polskich firm, która uzyskała status – można powiedzieć wręcz – luksusowej. Biżuteria Apartu niejednokrotnie pojawiała się nawet na czerwonym dywanie. Z drugiej strony też „fajną” rzeczą jest, iż przeciętny Kowalski również jest w stanie zakupić taki produkt. Czy to z większym lub mniejszym wysiłkiem, ale może. Dodajmy też, że od długiego czasu produkty braci Rączyńskich brylują również za granicą. Co więcej całkiem niedawno weszła na salony światowej stolicy zegarmistrzostwa, Bazylei.

Czy to już flagowy produkt marki Apart?

Hitowym produktem marki Apart są bransoletki z przywieszkami. Pojawiły się one w ofercie marki już kilka lat temu, jednak wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego też można by się pokusić o stwierdzenie, iż stały się one już ich flagowym produktem. Ich fenomen jest prosty, jednak najwidoczniej nie tyle, aby pojawiło się to również w innych firmach jubilerskich (pomijając wszelkie produkty „niższych półek”).

Otóż ich fenomen polega tym, że można je w pewien sposób personalizować. Bransoletkę o wybranym fasonie kupuje się osobno. Po czym ogromny wybór zawieszek, które można kupić osobno. Dalej sprawa już jest prosta, wybieramy konkretną i co jakiś czas możemy dokupić nową „do kompletu”.

Wspomnieliśmy, że jest to doskonała opcja na zbliżające się święta (i nie, nie nawiązujemy tutaj do ostatniej, można powiedzieć, średnio udanej reklamy firmy z udziałem trzech najbardziej „klikalnych” osobowości w Internecie), zwłaszcza dla tych, którzy co roku głowią się nad pomysłem na prezent. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem prezentu, warto sprawdzić ofertę marki Apart tutaj.

ŹRÓDŁO: apart.pl, naTemat.pl

Zobacz również: