Dawid Kwiatkowski zachwycił fanki

Dawid Kwiatkowski przebojem wdarł się do polskiego show-biznesu. Piosenkarz dość szybko rozkochał w sobie miliony fanów, gdzie większą część stanowią nastolatki, które dosłownie szaleją za Kwiatkowskim. Dlatego też w Internecie powstało wiele fanpage’y, czy stron internetowych, które masowo rozpisują się o Dawidzie Kwiatkowskim. Ten zresztą sam lubi być na świeczniku, czego dowodem mogą być najnowsze zdjęcia z wakacji w Chorwacji. Wystarczyło jedno zdjęcie, by fanki znów oszalały.

Dawid Kwiatkowski na niesamowitym zdjęciu z wakacji

Piosenkarz doskonale zdaje sobie sprawę, jaka moc drzemie w obecnych czasach w mediach społecznościowych. Dlatego też regularnie aktualizuje swój profil na Instagramie. Właśnie wjechało na niego zdjęcie z wakacji z Chorwacji, które Dawid Kwiatkowski spędził w gronie najbliższych przyjaciół.

Już wcześniej Kwiatkowski dzielił się łakomymi kąskami z nadmorskiego kurortu. Fani mogli podziwiać chociażby jego tańce z przyjaciółmi przy zachodzie słońca. Pod postami lawinowo rosła liczba komentarzy, które w mgnieniu oka liczone były w tysiącach. Podobnie zresztą jest teraz. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

i mogę czytać Cię jak ulubioną książkę 😏🤎

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Fanki są wręcz zachwycone fotografią, którą wrzucił Dawid Kwiatkowski. W komentarzach znajdziemy mnóstwo słów zachwytu. Wiele fanek zauważa nawet olbrzymią metamorfozę Kwiatkowskiego, które twierdzą, że 24-latek z chłopca przerodził się w prawdziwego mężczyznę.

W komentarzach da się dostrzec także mnóstwo pytań o to, czy Kwiatkowski planuje jesienną trasę koncertową. Póki co piosenkarz nie odpowiedział na żaden z komentarzy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

nie zapomnę tego wyjazdu do konca życia 🤎

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

A Wy jak tam? Słuchacie przebojów Dawida Kwiatkowskiego? Który z nich najbardziej wpadł Wam w ucho? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Zobacz również: