Anna Wyszkoni na korcie

Jakiś czas temu Anna Wyszkoni poruszyła niebo i ziemię. Była na pierwszych stronach gazet i portali internetowych. Wszystko z powodu jej odważnego komentarza odnośnie LGBT. Była wokalistka zespołu Łzy nie przestaje jednak zaskakiwać. Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z kortu tenisowego. Uwagę fanów zwraca jednak to, co Wyszkoni ma na swoich nogach. 

Anna Wyszkoni w obcasach na korcie tenisowym

Nie milkną jeszcze echa ostatniej wypowiedzi, której udzieliła Anna Wyszkoni odnośnie traktowania środowiska LGBT w Polsce. Była wokalistka grupy Łzy przyznała, że „sznurują nam usta, ciskają nami o ziemię, robią z nami, co chcą”. To poruszyło, a przede wszystkim podzieliło lwią część Internetu. Jedni popierają Wyszkoni, a drudzy mówią wprost, że artystka tego kalibru nie powinna pozwalać sobie na takie wypowiedzi. Z szacunku do swoich własnych fanów, którzy stoją po różnych stronach, zarówno politycznej, jak i światopoglądowej barykady.

Marcelina Zawadzka pokazała jak mieszka. Niektórym aż kopara opadła

Niemniej teraz Anna Wyszkoni znów wywołała olbrzymie zamieszanie. Nie ma co ukrywać, że Ania jest wielką fanką tenisa i oddaje się przyjemności gry w wolnych chwilach. Zdaniem niektórych fanów, Wyszkoni uprawia dość… ekstremalną odmianę tenisa ziemnego. Wszystko z powodu ostatniej sesji. Anna Wyszkoni ma na sobie garnitur, buty na obcasie i jest na korcie tenisowym.

Oczywiście to sesja z przymrużeniem oka, bowiem taki strój nie jest adekwatny do gry w tenisa. Aczkolwiek wielu fanów mogło dać się nabrać, że właśnie tak Wyszkoni uprawia uwielbianą przez siebie dyscyplinę sportu.

Anna Wyszkoni na korcie
fot. Instagram Anny Wyszkoni

A teraz mały quiz dla Was. Czy pamiętacie największe przeboje Anny Wyszkoni w trakcie jej solowej kariery, a także z działalności z zespołem Łzy? Dajcie znać w komentarzach, które piosenki najbardziej utkwiły Wam w pamięci. Może być ciekawie!

Kasia Kowalska ma powody do dumy. Jej córka Aleksandra to przepiękna kobieta

źródło: Instagram

Zobacz również: