Dariusz Stanilewicz ze Słubic (woj. lubuskie) razem z kolegami z pracy pojechał 2 listopada na imprezę integracyjną. Po kilku godzinach mężczyźni się rozdzielili i Dariusz został sam. Ciało mężczyzny z woj. lubuskiego znaleziono w lesie dzień później.

Do zdarzenia doszło w sobotę 2 listopada w Słubicach w woj. lubuskim. Tego dnia Dariusz Stanilewicz pojechał na imprezę z kolegami. Jego rodzinie udało się ustalić, że mężczyźni jedli wspólnie w restauracji, a później pieszo poszli w stronę miasta. Rozdzielili się późnym wieczorem.

Jego koledzy wrócili taksówkami do swoich domów, natomiast po Darku słuch zaginał. Zaniepokojona partnerka w niedzielę zgłosiła zaginięcie. Akcję poszukiwawczą zaczęto około godz. 22.00. Wzięli w niej udział policjanci, strażacy, ochotnicy, rodzina i ochotnicy.

– Udało się zlokalizować telefon komórkowy Darka w okolicach ulicy Kupieckiej, koło bazaru, i właśnie wtedy zjechały na Kupiecką radiowozy i straż, ale akcja po przeszukaniu przez nich terenu została odwołana – mówi dla Gazety Lubuskiej bratowa Dariusza, pani Katarzyna.

Rodzina szukała dalej na własną rękę. Ciało odnaleźli około 2.00 w nocy. Znajdowało się w lasku niedaleko ulicy Kupieckiej. Leżało tuż przy drodze. Na miejsce natychmiast zostały wezwane odpowiednie służby. Lekarz stwierdził zgon.

Rodzina zmarłego mężczyzny chce wiedzieć, co działo się w ostatnich godzinach życia Dariusza. Zwracają się o pomoc do każdej osoby, która ma na ten temat jakiekolwiek informacje.

Może ktoś go widział, może ktoś z nim rozmawiał, może ktoś zwrócił uwagę na zbudowanego mężczyznę w sobotę w godzinach nocnych i porannych – apeluje rodzina.

źródło:o2

Zobacz również: