Sąd na Florydzie skazał byłą nianię za uprawianie seksu z 11-latkiem i urodzenie jego dziecka. Kobieta, które ma spędzić w więzieniu 20 lat, została również umieszczona w rejestrze przestępców seksualnych.

Lokalne media informują, że 28-letnia Marissa Mowry utrzymywała stosunki seksualne z chłopcem przez kilka lat. W Stanach Zjednoczonych uprawianie seksu z osobą małoletnią jest traktowane jako gwałt.
W październiku 2014 roku Mowry urodziła dziecko, ale dalej była zatrudniana przez rodzinę chłopca i mieszkała w ich domu. Matka chłopca Nadene Campbell, zadowolona z pracy kobiety, miała nawet rozważać jej adopcję. Nie wiedziała jednak wówczas, kto jest ojcem dziecka.
Wszystko zmieniło się w 2017 roku. Syn Nadene opowiedział swojej mamie o działaniach kobiety. Zszokowani rodzice poinformowali o wszystkim policję.

Śledczy zlecili badanie DNA, które wykazało, że ojcem dziecka niani jest jej podopieczny. Mowry stanęła przed sądem okręgu Hillsborough, który skazał ją na 20 lat więzienia.
Ofiara niani sama wychowuje ich wspólne dziecko. Pani Campbell opowiada, że jej syn rano prowadzi 5-latka do przedszkola, a potem idzie na lekcje do liceum.

źródło:tvpinfo

Zobacz również: