Wydział Kryminalny Komisariatu Policji Warszawa Wilanów poszukuje 78-letniego Andrzeja Zająca. 13 października 2019 roku, około godziny 17.00 mężczyzna wyszedł z mieszkania przy ul. Egejskiej 6 w Warszawie. Tego samego dnia około godz. 18.20 widziany był w okolicy cmentarza w Marysinie Wawerskim, mieszczącego się przy ul Korkowej, gdzie jest pochowany jego brat. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna choruje na alzheimera i ma trudności z komunikowaniem się.

Rysopis: wiek: 78 lat, wzrost: 175 cm, budowa ciała: szczupły, włosy: krótkie siwe, oczy: szaro-zielone, uzębienie: niepełne widoczne widoczny kilkudniowy zarost. Cechy charakterystyczne: blizna na głowie pod włosami z prawej strony, na nadgarstku może posiadać opaskę z wygrawerowanym numerem telefonu do rodziny.

Ubiór: czarna kurtka ocieplana z napisem „Fisherman”, czarne lub grafitowe spodnie materiałowe, buty sportowe, granatowe z białą podeszwą. Mógł mieć czarną skórzaną czapkę z daszkiem.

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Wilanów ul. Okrężna 57, telefonicznie: 22 60- 325-05 lub 22 60-325-03, za pośrednictwem poczty elektronicznej : oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji pod numer 997 lub 112.

KSP

Zobacz również: