Dziecko z woj. śląskiego nie wróciło do domu. Jego ojciec poszedł w nocy na komendę policji w Siemianowicach Śląskich zgłosić zaginięcie 11-letniego syna. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania dziecka. Chłopca z Siemianowic Śląskich udało się odnaleźć, ale jego ojciec trafił za kratki, ponieważ okazało się, że był poszukiwany.

W nocy policjanci zostali powiadomieni przez ojca o tym, że jego 11-letni syn nie wrócił do domu i nie ma z nim żadnego kontaktu. Natychmiast przyjęto zawiadomienie o zaginięciu małoletniego i rozpoczęto jego poszukiwania. Podczas wykonywanych czynności z ojcem 11-latka okazało się, że mężczyzna miał do odbycia karę więzienia i był poszukiwany celem ustalenia miejsca jego pobytu. Nad ranem na zaginionego chłopca natrafiły znajome jego matki, które odprowadziły go do domu. Jego ojciec trafił natomiast do policyjnego aresztu…

ZOBACZ!  Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

W nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że 11-latek nie wrócił do domu. Od godzin popołudniowych ojciec nie miał z nim żadnego kontaktu. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania małoletniego. Jego rysopis został przekazany dyspozytorom komunikacji publicznej oraz taksówkarzom. W trakcie wykonywanych czynności z ojcem zaginionego policjant sprawdził jego tożsamość w systemach informatycznych. Wtedy okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu oraz ma do odbycia karę 1,5 roku więzieniu.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Mężczyzna z komendy trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do więzienia. Natomiast zaginiony chłopiec po godzinie 6.15 został zauważony w Siemianowicach przez znajome jego matki, które odprowadziły go do domu. O całym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny, który podejmie decyzje opiekuńczo-wychowawcze wobec małoletniego i jego rodziców.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

KMP Siemianowice Śląskie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ